Aylık Arşiv: Eylül 2013

Bingöl Digitürk Bayileri

“Bingöl Digitürk Bayileri”

Bingöl halkına digitürk den inanılmaz hizmetler gelmeye devam ediyor. Digitürk; bingöl  halkının da digitürk den faydalanabilmesi adına elinden gelen bütün faaliyetleri seferber etmiş durumda. Öyle ki Bingöl halkına bingölün hemen hemen bütün ilçelerine onlarca bayisiyle hizmet vermektedir. Bu hizmetlerimizin başında da digitürk‘ün paket  ve kampanyalarını anlatan ama detaylı bir şekilde anlatan ve digitürk satışı yapan bayilerini siz değerli Bingöl halkının hizmetine sunmuş bulunmaktadır.

Bingöl bayimize gelerek digitürk den şu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bingöl Bayileri :

Bingöl Merkez

Genç

Karlıova

Kigı

Solhan

Odaklı

Yayladere

Yedisu

Bayilerimize gelerek yukarıdaki digitürkün bütün hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bingöl Bayimizde Verdiğimiz Hizmetler :

1 Digitürk abonelik hizmeti

2 :Çanak ve uydu hizmeti

3 Lig TV hizmeti

4 Lig TV Kurulum Hizmeti

5 Digiürk paket ve kampanyaların detaylı olarak anlatımı

6 Lig TV paket ve kampanyaların detaylı olarak anlatımı

7 teknik destek hizmeti vermekteyiz.

Bayilerimize ulaşabilmek için :

0212 445 55 65

0533 035 14 31

Telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

bingol-digiturk-bayileri

Bilecik Digitürk Bayileri

“Bilecik Digitürk Bayileri”

Digitürk bilecik bayilerimiz siz değerli bilecik halkının hizmetine sunmuş olduğumuz hizmetimizdir. Bilecik’in hemen hemen bütün iline kurmuş olduğumuz bayilerimiz ile siz değerli müşterilerimiz hizmet vermeye devam edecektir.

Bilecik digitürk yetkili bayimiz siz değerli müşterilerimiz için digitürkün sizler için hazırladığı tüm paket ve kampanyaları ve yine sizler için oluşturduğu hizmetlerini sizler için detaylı olarak tanıtmak için faaliyete geçmiş bir bayidir.

Bilecik yetili servisimize gelerek  digitürk hakkında bütün şikayetlerinizi ve sorunlarınızı bizlere bildirebilirsiniz.

Bilecik de Şu ilçelere Bayilerimizi hizmete sokmuş bulunuyoruz:

Bilecik Merkez

Bozüyük

Gülpazarı

Osmaneli

Pazaryeri

Söğüt

Yenipazar

İnhisar

İrtibat Telefonlarımız:

0212 445 55 65

0533 035 14 31

Bu numaradan bütün sorunlarınızı şikayetlerinizi ve abonelik işlemleriniz için bizleri arayabileceksiniz.

bilecik-digiturk-bayileri

Digiturk İrtibat Telefon Numaramız

Digitürk İrtibat Telefon Numaramız:

Digitürk siz değerli müşterilerimiz için birbirinden güzel hizmetleri faaliyete geçirip piyasaya sürmeye son hızıyla devam ediyor. Öyle ki bu vermiş olduğumuz hizmetlerimiz sayesinde ve bu hizmetlerimiz içinde de sizler için en önemli hizmetimiz olan bayilerimiz, bünyelerinde çalıştırdığı uzman personel grubu ile siz değerli müşterilerimiz her aradığında kendilerini istediğiniz bütün bilgileri sizin yüzünüze bir nevi kitap okur gibi okuyacaklardır. Sizler için faaliyete sokmuş olduğumuz bayilerimiz aynı zamanda müşterilerine telefon üzerinden de hizmet vermek vermektedir.

Bayilerimizin Telefon Üzerinden Vermiş Olduğu Hizmetler:

Sizler için faaliyete sokmuş olduğumuz bayilerimiz siz değerli müşterilerimize telefon üzerinden şu hizmetleri vermektedir.

Abonelik hizmeti

Arıza bildirimi

Digiturk hakkında detaylı bilgi

Paket ve kampanya satışı

Lig TV aboneliği

Lig TV sorun bildirme

Görmüş olduğunuz gibi bayilerimizi arayarak bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

İrtibat Telefon Numaramız:

0212 445 55 65

0533 035 14 31

Numaralarımızı arayarak bizlere anında ulaşabilirsiniz.

digiturk-irtibat-telefon-numaramız

Balıkesir Digitürk Bayileri

Balıkesir Digitürk Bayileri:

Digitürk siz değerli müşterilerimiz için dünyanın ve Türkiye’nin hemen hemen bütün bölgelerinde kurduğu bayileriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyor. Bu bayilerimiz siz değerli müşterilerimiz için büyük önem taşımaktadır. Çünkü faaliyete sokmuş olduğumuz bayilerimiz sizler için digitürkün bütün paket ve kampanyaları hakkında detaylı bilgi vermek amacı ile kullanıldığı için bu bayilerimiz sizler için çok önemlidir.

Balıkesir bayimiz siz  müşterilerimiz için az öncede bahsettik. Digitürkün bütün paket ve kampanyaları hakkında detaylı bilgi vermektedir.

Ayrıca Balıkesir yetkili servisimiz siz değerli müşterilerimiz için bu vermiş olduğu hizmetleri kullanmanız için de elinden gelenin en iyisini yapmak için elinden geleni yapmaktadır.

Balıkesir Bayileri:

Balıkesir ilimizin ilçelerinde kurmuş olduğumuz bayilerimizi şimdi siz değerli müşterilerimize anlatmak istiyoruz.

Ayvalık

Balıkesir Merkez

Balya

Bandırma

Bigadiç

Burhaniye

Dursunbey

Edremit

Erdek

Gönen

Havran

İvrindi

Kepsut

Manyas

Savaştepe

Sındırgı

Susurluk

Marmara

Gömeç

Bu görmüş olduğunuz bayilerimiz siz değerli müşterilerimizin Balıkesir de hizmete sokmuş olduğumuz bayilerimizdir.

Telefon Numaramız:

0212 445 55 65

digiturk-balıkesir-bayileri

Digitürk Online İşlemleri

Digitürk Online İşlemleri:

Digitürk siz değerli müşterilerimize yine birbirinden güzel hizmetlerle sizlerin karşısına çıkmaktadır. Bu hizmetlerimizin başında da sizlerin hizmetine sunmuş olduğumuz online hizmetimiz sizlerden gelen büyük ilgi için sizlere armağanımız biteliği taşımaktadır. Online abonelik işlemlerinde bayilerimize gelmenize gerek kalmadan digitürk sitemiz üzerinden diigtürke online abone olma imkanını siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunuyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde abonelerimiz 1 iken 5 oldu ve daha fazla kesime hitap etmeye başladık. Bu da gösteriyor ki biz faydalı bir hizmet yapmışız ve siz değerli vatandaşlarımıza bir şeyler katabilmişiz. Biz bu yaptığımız hizmetler ve sizlerden gelen tebrik mesajları sayesinde işimize daha da asılıyoruz vede belli ettiriyoruz.

Online İşlemlerin Yararları:

Online işlemlerimiz de bayilere gitmeye gerek kalmıyor ve oturduğunuz yerden digitürk abonesi olma imkanınız oluyor. Herhangi bir maliyetinin de olmaması bu hizmeti cazip bir hale getirmektedir. Ayrıca online işlemleri sayesinde paketlerden de faydalanabilecek ve isterseniz kampanyalarımızdan da  faydalanabilecek’siniz.

Telefon Numaramız: 

0212 445 55 65  numara üzerinden de abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

digiturk-online-hizmetler

Digiturk Haberleri

Digitürk Haberleri:

Evet değerli müşterilerimiz ve değerli digitürk aboneleri bu yazımız da digtürk hakkında en son haberleri siz değerli müşterilerimize anlatmak istiyoruz. Sizlerinde bildiğiniz gibi Çukurova grubunun devlete olan borçları nedeniyle elinde bulundurduğu digitürk haklarını tasarruf mevduatı sigorta fonu Çukurova grubunun elinden almıştı. Son aldığımız haberlere göre (tmsf) yani tasarruf mevduatı sigorta fonu Digiturkü ihaleye çıkarmaya hazırlanmaktadır. Öğrendiğimiz bilgilere göre digitürkü almak için hem yerli şirketler hemde yabancı şirketler digitürkü almak için kıyasıya rekabet içerisine gireceğe benziyor. Digitürk’ü almanın ne kadar büyük bir yatırım olduğunu bilen şirketler digitürkü satın alma konusunda gayet kararlı görünmektedirler. Digitürkün değeri hakkında bilgi vermek gerekirse;

Digitürk’ün Değeri:

Digitürkün gecen yıllarda değerinin 1,5 milyon dolar olduğunu herkez bilmektedir. Ama bu durumda Türk Telekom’un 1 milyon dolarlık bir teklif sunduğunu biliyoruz. Yabancı sermayeli ortaklarında devreye gireceğini düşünürsek eğer bu rakamın daha da artacağına şüphe yok gibi gözüküyor.

Digitürkün ne kadar değerli ve alıcısının bir o kadar da fazla olduğunu gördünüz. Bekleyip göreceğiz.


 

digiturk-haberleri

Toplam 6 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...Son »
Beylikduzu Digiturk