Aylık Arşiv: Kasım 2013

Mardin Digitürk Bayileri – 0538 695 73 73

Mardin Digitürk Bayileri : 

ŞAHİN ELEKTRONİK MARDİN

ADRES : HAYAT KENT ALTI İKİZKENT YOL ÜZER 1 KAYACAN MERKEZ MARDİN

“Mardin Digitürk Bayii” olarak siz değerli vatandaşlarımıza digitürk hizmetlerimizi verebilmek adına elimizden gelenin en iyisini sizlere yapabilmek adına elimizden gelenin en iyisini sizlere vermek adına elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Mardin Digitürk Bayii olarak sizlere bayimiz üzerinden, telefon numaralarımız üzerinden ve internet sitemiz üzerinden digitürk hizmetlerimizi hem detaylı bir şekilde sizlere vermekteyiz, hemde sizlerin abonelik işlemlerinizi ve kurulum işlemlerinizi sağlıklı bir şekilde yapmaktayız.

Mardin Digitürk  Bayisi olarak sizlere Digitürk’ün bizlere sunmuş olduğu hizmetler hakkında birazdan sizlere detaylı bilgi vereceğiz . Bizleri çok iyi dinlemenizi istiyoruz.

Sizlere Verdiğimiz Digitürk Hizmetleri : 

“Mardin digitürk bayisi” olarak sizlere şu hizmetlerimizi vermekteyiz.

Digitürk abonelik hizmeti

Kurulum hizmeti

Lig Tv satış hizmeti

Lig Tv abonelik hizmeti

Teknik destek hizmeti

Paket ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi

Paket ve kampanya satışı

Online abonelik hizmeti

Arıza Bildirim

Görmüş olduğunuz bu hizmetlerimizi sizlere ücretsiz olarak vermekteyiz. Abonelik işlemlerinizi başlattığınız gün kurulum işlemlerinizi de aynı gün içerisinde yapıp, sizlere digitürk izleme keyfini eksiksiz sunmaktayız.

Hizmetlerimizi Verdiğimiz  Mardin İlçeleri : 

Digitürk Mardin şubesi olarak sizlere Mardin”in şu ilçelerinde digitürk hizmetlerimizi vermekteyiz.

DARGEÇİT
DERİK
KIZILTEPE
MAZIDAĞI
MİDYAT
NUSAYBİN
ÖMERLİ
SAVUR
YEŞİLLİ
Digitürk Hizmetlerimizi Şu illerde de Verfmekteyiz. 
İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak

Telefon Numaralarımız : 

Telefon numaralarımız üzerinden digitürk ile ilgili verdiğimiz tüm hizmetleri alabilmektesiniz.

Müşteri Temsilsici : 0538 695 73 73

Müşteri Temsilcimisi arayarak abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri : 0533 035 14 31

Müşteri Hizmetlerimizi arayarak digitürk paket ve kampanyaları hakkında detaylı bilgi alabilir, digitürk hakkında tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 

Kahramanmaraş Digitürk Bayileri – 0538 695 73 73

Kahramanmaraş Digitürk Bayileri : 

EMRAH İLETİŞİM

ADRES : AZERBAYCAN BULV. GÖZDE 2 SİTESİ ALTI 9 İSMET PAŞA MERKEZ KAHRAMANMARAŞ

Meraba sevgili Kahramanmaraş’da ikamet eden sevgili vatandaşlarımız. Sizlere bildiğiniz üzere yıllardan beri “Kahramanmaraş Digitürk Bayisi” olarak sizlere bayimiz üzerinden digitürk hizmetini en üst kalitede sizlere vermekteyiz. Sizlere uzman çalışan personellerimiz sayesinde artık internet sitemiz üzerinden ve telefon numaralarımız üzerinden sizlere digitürk hizmetini verebilmek adına elimizden gelenin en iyisini yaparak hizmetlerimizi devam ettiriyoruz. “Kahramanmaraş digitürk şubesi” olarak sizlere sunmuş olduğumuz internet sitemiz ve telefon numaramız üzerinden hizmetlerimizi artık sadece kahramanmaraş halkına değil, Tüm Türk halkına vermeye başlamış bulunuyoruz. Sizlere Birazdan hangi illerde digitürk hizmetlerimizi verdiğimiz hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Hizmetlerimizi Verdiğimiz Türkiye İlleri : 

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak illerimizde de digitürk hizmetimizi verip, aynı gün digitürk kurulum işlemlerinizi ücretsiz olarak yapmaktayız.  Sizlere verdiğimiz hizmetler de şu şekildedir.

Sizlere Verdiğimiz Digitürk Hizmetleri : 

“Kahramanmaraş Digitürk bayii” olarak sizlere internet sitemiz üzerinden, telefon numaralarımız üzerinden ve bayimiz üzerinden digitürk abonelik hizmeti, kurulum hizmeti, Lig Tv satış hizmeti, Lig Tv abonelik hizmeti, Teknik destek hizmeti, Paket ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi, Paket ve kampanya satışı, Online abonelik hizmeti vb. hizmetlerin tümünü sizlere vermekteyiz.

Telefon Numaralarımız : 

Müşteri Hizmetleri : 0533 035 14 31

Müşteri Temsilcisi : 0538 695 73 73

Manisa Digitürk Bayileri – 0538 695 73 73 – Digitürk Şubesi

Manisa Digitürk Bayileri :

KESKİN ELEKTRONİK MANİSA

ADRES : KONUK 34/B 1.ANAFARTALAR MERKEZ MANİSA

“Manisa Digitürk bayisi” olarak siz değerli müşterilerimize digitürkün tüm hizmetleri ile ilgili sizlere detaylı bilgi ve bu bilgler sonucunda ve de isteğiniz doğrultusunda sizlerin abonelik işlemlerinizi başlatmaktayız.

“Manisa digitürk bayii” olarak sizlere hem bayimiz üzerinden, hem telefon numaralarımız üzerinden, hemde internet sitemiz üzerinden sizlere digitürk hizmetini vermek için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

“Manisa Digitürk Bayisi” olarak sizlere digitürk abonelik hizmeti, kurulum hizmeti, Lig Tv satış hizmeti, Lig Tv abonelik hizmeti, Teknik destek hizmeti, Paket ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi, Paket ve kampanya satışı, online abonelik hizmeti vb. hizmetlerin tümünü sizlere uzman personel çalışanlarımız sayesinde vermekteyiz.

Müşteri Temsilci Numaramız : 0538 695 73 73 / 0533 035 14 31

Müşteri Hizmet Numaramız : 0212 445 55 65

Hizmet Verdiğimiz Manisa İlçeleri :

 

 1. AHMETLİ
 2. AKHİSAR
 3. ALAŞEHİR
 4. DEMİRCİ
 5. GÖLMARMARA
 6. GÖRDES
 7. KIRKAĞAÇ
 8. KÖPRÜBAŞI
 9. KULA
 10. SALİHLİ
 11. SARIGÖL
 12. SARUHANLI
 13. SELENDİ
 14. SOMA
 15. TURGUTLU

 

 

Malatya Digitürk Bayileri – 0538 695 73 73

Malatya Digitürk Bayileri :

UGUR ELEKTRONİK

Sinema Cad. Kernek Mah. Malatya Merkez, Malatya

“Malatya digitürk bayisi” olarak siz değerli vayandaşlarımıza digitürkün hemen hemen tüm hizmetleri hakkında sizlere detaylı bilgiler vermeye ve bu bilgiler sayesinde de sizlerin digitürk hakkında detaylı bilgi almanıza yardımcı olmaktayız.

“Malatya Digitürk Bayii” olarak sizlere yıllardan beri bayimiz üzerinden, internet sitemiz üzerinden ve telefon numaralarımız üzerinden digitürkk hizmetini sizlere en iyi şekilde vermekteyiz.

“Malatya Digitürk şubesi” olarak sizlere Digitürk abonelik hizmeti, kurulum hizmeti, Lig Tv satış hizmeti, Lig Tv abonelik hizmeti, Teknik destek hizmeti, Paket ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi, Paket ve kampanya satışı, Online abonelik hizmeti vb. hizmetlerin tümünü sitemiz üzerinden ve telefon numaralarımız üzerinden alabileceksiniz.

Hizmet Verdiğimiz Malatya İlçeleri :

“Malatya Digitürk Bayileri” olarak sizlere malatya ilçelerimiz olan ve sizlere aşağıda belirteceğimiz ilçelerde digitürk hizmetini sizlere sağlıklı ve detaylı bir şekilde vermekteyiz.

AKÇADAĞ
ARAPGİR
ARGUVAN
BATTALGAZİ
DARENDE
DOĞANŞEHİR
DOĞANYOL
HEKİMHAN
KALE
KULUNCAK
PÜTÜRGE
YAZIHAN
YEŞİLYURT

Telefon Numaralarımız :

0538 695 73 73 / 0533 035 14 31

 

 

Kütahya Digitürk Bayileri – 0538 695 73 73

Kütahya Digitürk Bayileri :

HARUN İLETİŞİM

ADRES : ATATÜRK BULVARI 5/E CUMHURİYET MERKEZ KÜTAHYA

“Kütahya Digitürk Bayisi” olarak siz değerli kütahya halkı için digitürkün hemen hemen tüm paket ve kampanyasını sizler için detaylı bilgi vermeye dün olduğu gibi bugünde devam ediyoruz. “Kütahya Digitürk Bayii” olarak sizlere önceden bayimiz üzerinden sizlere digtürk hizmeti vermekteydik. Şimdi ise sizlere hem internet sitemiz üzerinden, hemde telefon numaralarımız üzerinden sizlere digtiürk hizmetlerimizi vermekteyiz. “Kütahya Digitürk Şubesi” olarak sizlere hizmet vermeye herzaman devam edeceğiz. Yazımızda hizmet verdiğimiz kütahya ilçelerini ve bu ilçelerde verdiğimiz hizmetler hakkın da da detaylı bilgi alabileceksiniz. Dilerseniz lafı fazla uzatmadan yazımıza biran önce başlayalım.

Bayimizde Verdiğimiz Digitürk Hizmetleri :

Kütahya digitürk bayisi olarak sizlere digitürk abonelik hizmeti, kurulum hizmeti, Lig Tv satış hizmeti, Lig Tv abonelik hizmeti, Teknik destek hizmeti, Paket ve kampanya satışı, Paket ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi, Online abonelik hizmeti vb. hizmetlerin tümünü bayimize gelerek, internet sitemize girerek ve telefon numaralarımızdan bizi arayarak bulabileceksiniz.

Hizmetlerimizi Verdiğimiz Kütahya İlçeleri :

ALTINTAŞ
ASLANAPA
ÇAVDARHİSAR
DOMANİÇ
DUMLUPINAR
EMET
GEDİZ
HİSARCIK
PAZARLAR
SİMAV
ŞAPHANE
TAVŞANLI

Telefon Numaralarımız :

0538 695 73 73 / 0533 035 14 31

 

 

Konya Digitürk Bayileri

Konya Digitürk Bayileri :

TUZCU TELEFON

CEVDET KÖKSAL 20/B MEYDAN AKŞEHİR KONYA

“Konya Digitürk bayisi” olarak sizlere digitürk hizmetini verebilmek adına elimizden gelenin en iyisini yapmakta ve sizlere hemen hemen hergün digitürk hakkında yeni yeni bilgiler sunmaya devam ediyoruz. “Digitürk konya bayisi” olarak siz değerli müşterilerimize bayimiz üzerinden, telefon numaralarımız üzerinden ve internet sitemiz üzerinden sizlere detaylı olarak bilgi vermeye ve bu bilgiler sayesinde sizlere digitürk hizmeti vermeye devam ediyoruz. “Konya Digitürk Bayii” olarak sizlere Digitürk abonelik hizmeti, Kurulum hizmeti, Teknik destek hizmeti, Lig Tv satış hizmeti, Lig Tv abonelik hizmeti, Paket ve kampanya satışı, Paket ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi vb. hizmetlerin tümünü baştada dediğimiz gibi “digitürk konya şubesi” olarak sizlere vermekteyiz.

Digitürk Hizmetlerimizi Verdiğimiz Konya İlçeleri :

 

AHIRLI
AKÖREN
AKŞEHİR
ALTINEKİN
BEYŞEHİR
BOZKIR
CİHANBEYLİ
ÇELTİK
ÇUMRA
DERBENT
DEREBUCAK
DOĞANHİSAR
EMİRGAZİ
EREĞLİ
GÜNEYSINIR
HADIM
HALKAPINAR
HÜYÜK
ILGIN
KADINHANI
KARAPINAR
KARATAY
KULU
MERAM
SARAYÖNÜ
SELÇUKLU
SEYDİŞEHİR
TAŞKENT
TUZLUKÇU
YALIHÜYÜK

YUNAK

Telefon Numaralarımız :

0538 695 73 73 / 0533 035 14 31

 

 

tTtERTTEWASDDSA

Toplam 3 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.123
Beylikduzu Digiturk