Aylık Arşiv: Şubat 2014

Digitürk Lig Tv Paketleri – Süper Lig Paketi

Digitürk Lig Tv Paketleri :

Digitürk bayisi olarak siz değerli vatandaşlarımıza digitürk ve lig tv hizmetlerimizi güvenilir bir şekilde verebilmek adına gece gündüz çalışmalarımıza devam etmekte ve sizlerin hem digitürk abonelik işlemlerinizi hemde lig tv abonelik işlemlerinizi başlatmaktayız. Digitürk bayisi olarak siz değerli vatandaşlarımıza bugün Lig Tv Paketleri arasında yer alan Lig Tv Süper Lig Paketi hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Dilerseniz gelin biran önce detaylı bilgiler vermeye başlayalım.

Digitürk Süper Lig Paketi

Digitürk süper lig paketi aboneliği isteyen arkadaşlarımız öncelikle 12 ay kullanım taahhütü vermeleri gerekmektedir. Verdikleri bu 12 ay için paket fiyatı olan 60 TL’yi ödemeleri gerekmektedir. Sizlerde eğer süper lig zirve mücadelesinde takımları yanlız bırakmak istemiyorsanız eğer direk bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

super-lig-paketi

Digitürk Platin Paketleri – Dizi Paketi

Digitürk Platin Paketleri

0212 445 55 65

Digitürk Bayi olarak siz değerli vatandaşlarımıza yıllardan beri bayimiz üzerinden, telefon numaralarımız üzerinden ve internet sitemiz üzerinden digitürk ve lig tv hizmetlerimizi vermekteydik. Siz değerli vatandaşlarımıza bugün Digitürk Platin Paketleri arasında yer alan Digitürk Dizi Paketi hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Dilerseniz gelin biran önce başlayalım ve sizlerin digitürk pakerleri hakkında detaylı bilgiler almanızı sağlayalım.

Dizi Paketi

Digitürk Dizi paketi ile sizlerde 12 ay kullanım taahhütü ile en iyi dizileri ayda sadece 16 TL ödeyerek aboneliğinizi başlatabilecek ve böylelikle en iyi dizileri Digitürk farkı ile izleyebileceksiniz.

dizi-paketi

Digitürk Platin Paketleri – Film Paketi

Digitürk Platin Paketleri 0212 445 55 65

Digitürk bayi olarak siz değerli vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz digitürk ve lig tv hizmetlerimizi verebilmek adına gece gündüz çalışmalarımıza devam etmekte ve sizlerin hem digitürk abonelik işlemlerinizi, hemde lig tv abonelik işlemlerinizi sağlıklı ve güvenilir bir şekilde başlatmakta ve digitürk – Lig Tv paketleri hakkında da detaylı bilgileri sizlere vermekteyiz. Siz değerli vatandaşlarımıza bugün Digitürk Platin Paketleri arasında yer alan Digitürk Film Paketi hakkında detaylı bilgi vermek istiyoruz. Dilerseniz hemen detaylı bilgiler almaya başlayalım.

Film Paketi :

Romantik, komedi, western, aksiyon, gerilim… Her 15 dk.da yeni bir film! Dünya sinemasının en çok ilgi çeken filmleri ekranınızda!

Digiturk Film Paketi aylık ücreti: 16 TL

digiturk-platin-paketleri-film-paketi

 

Digitürk Keyif Paketleri – Sporsever Paketi

Digitürk Keyif Paketleri

Digitürk bayisi olarak siz değerli vatandaşlarımıza digitürk ve lig tv hizmetlerimizi verebilmek adına gece gündüz çalışmalarımıza devam etmekte ve sizlere hem digitürk paketleri hakkında hemde lig tv paketleri hakkında detaylı bilgileri siz değerli vatandaşlarımıza vermekteyiz. Sizlere bugün digitürk Keyif Paketleri arasında yer alan Digitürk Sporsever Paketi hakkında detaylı bilgi vermek istiyoruz. Dilerseniz gelin detaylı bilgiler vermeye başlayalım.

Sporsever Paketi

Sporu her haliyle sevenlere!En ünlü spor kanallarıyla futboldan ekstrem sporlara kadar tüm spor dalları ekranınızda! Üstelik HD kalitesiyle. Digiturk Sporsever Paketi aylık ücreti: 5 TL

Digiturk Keyif paketlerinden alabilmek için temel paket olan Giriş paketini de almanız gerekiyor. Giriş paketinin üstüne istediğiniz paketi alabilirsiniz.

Digiturk Keyif paketlerini istediğiniz gibi üyeliğinize ekleyip çıkarabilirsiniz. Herhangi bir kullanım taahhütü vermenize gerek yoktur. Aldığınız paketi üyeliğinizden çıkarmak için 1 fatura dönemini beklemeniz gerekiyor.

Digiturk platformunda yeralan HD kanalları yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilmek için Digiturk HD ya da Digiturk Plus üyeliği de almanız gerekiyor.

digiturk-keyif-paketleri-sporsever-paketi

 

Digitürk Keyif Paketleri – Çocuk Paketi

Digitürk Keyif Paketleri :

0212 445 55 65

Digitürk bayi olarak siz değerli vatandaşlarımıza yıllardan beri bayimiz üzerinden, telefon numaralarımız üzerinden ve internet sitemiz üzerinden hem digitürk hizmetlerimizi ve paketlerimizi, hemde lig tv hizmetlerimizi ve paketlerimiz hakkında detaylı bilgileri sizlere vermekteyiz. Siz değerli vatandaşlarımıza bugün Digitürk Keyif Paketleri arasında yer alan Digitürk Çocuk Paketi hakkında detaylı bilgiler vermek istiyoruz. Dilerseniz gelin hep beraber detaylı bilgiler almaya başlayalım.

Çocuk Paketi :

En eğlenceli, en renkli çocuk kanallarında, sadece çocuğunuza özel eğitici programlar var.

Üstelik Ayda Sadece 5 TL

Digiturk Keyif paketlerinden alabilmek için temel paket olan Giriş paketini de almanız gerekiyor. Giriş paketinin üstüne istediğiniz paketi alabilirsiniz.

Digiturk Keyif paketlerini istediğiniz gibi üyeliğinize ekleyip çıkarabilirsiniz. Herhangi bir kullanım taahhütü vermenize gerek yoktur. Aldığınız paketi üyeliğinizden çıkarmak için 1 fatura dönemini beklemeniz gerekiyor.

Digiturk platformunda yeralan HD kanalları yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilmek için Digiturk HD ya da Digiturk Plus üyeliği de almanız gerekiyor.

digiturk-keyif-paketleri-cocuk-paketi

Digitürk Keyif Paketleri – Belgesel Paketi

Digitürk Keyif Paketleri

Digitürk bayii olarak siz değerli vatandaşlarımıza digitürk ve lig tv hizmetlerimiz hakkında en ince ayrıntıyı vermeye yıllardan beri bayimiz üzerinden, telefon numaralarımız üzerinden ve internet sitemiz üzerinden siz değerli vatandaşlarımıza vermekteyiz. Siz değerli vatandaşlarımıza bugün Digitürk Keyif Paketleri Arasında yer alan Digitürk Belgesel Paketi hakkında sizlere detaylı bilgi vereceğiz. Hadi gelin hemen detaylı bilgiler almaya başlayalım.

Belgesel Paketi

Digiturk Belgesel Paketi Kampanya Fırsatları

Digiturk’ün muhteşem belgesel kanallarıyla, kaliteli belgesel ziyafeti sizleri bekliyor. 12 ay taahhüt Digiturk Giriş Paketi üzerine en az bir Digiturk Keyif Paketi ile başlatacağınız paketinize sadece 5 TL fark ödeyerek  HD seyir keyfi yaşayın. Digiturk HD ile kaplanlar herzamankinden daha yırtıcı her detayını gerçek gibi seyredebileceksiniz.
•  İlk 1 Ay derbisiz LİGTV hediye
•  12 Ay yetişkin paketi açık
•  Kurulum ücretsiz aktivasyon 30 TL
Digiturk üyelerine artık program,dizi kaçırmak yok! Digiturk ve ulusal kanallara kaçırdığınız popüler dizileri, filmleri ve programları TEKRAR İZLE hizmetiyle Digiturk Play’de ücretsiz seyredebilirsiniz.

digiturk-keyif-paketleri-belgesel-paketi

 

Toplam 4 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1234
Beylikduzu Digiturk