Aylık Arşiv: Mayıs 2014

Digitürk E101-11 Hatası | Geçiçi Sinyal Problemi

E101-11 Hatası

Bildiğiniz üzere bugün digitürk ve lig tv izlemeyen ev kalmamış ve buna bağlı olarak da uyduda bazen çeşitli kodlarla hatalar karşımıza çıkmaktadır. Bizde digitürk bayisi olarak siz değerli vatandaşlarımıza bugün digitürk hata kodları arasında yer alan E101-11 hatası hakkında detaylı bilgi ve E101-11 hatasının çözümünü söyleyeceğiz.

E101-11 Hata Çözümü

Sinyal veya yayın kaynaklı bazı durumlarda görülebilecek hata mesajıdır. Öncelikle kanal değiştirip tekrar kalana geliniz.Kanal üzerinde bir-iki dakika bekleyiniz.

Digitürk E101-8 Hatası | Geçici Sinyal Problemi

E101-8 Hatası

Bildiğiniz üzere bugün digitürk ve lig tv izlemeyen ev kalmamış ve buna bağlı olarak da uyduda bazen çeşitli kodlarla hatalar karşımıza çıkmaktadır. Bizde digitürk bayisi olarak siz değerli vatandaşlarımıza bugün digitürk hata kodları arasında yer alan E101-8 hatası hakkında detaylı bilgi ve E101-8 hatasının çözümünü söyleyeceğiz.

E101-8 Hata Çözümü

Kutunun uzun süre hiç kapatılıp açılmadığı durumlarda veya sinyal kalitesi ile ilgili sorun yaşandığı durumlarda bu hata mesajı ekranda görülebilir.Hatayı bazı kanallarda görüyorsanız kısa bir süre bekledikten sonra sorun çözülecektir.Birden fazla kanalda hata mesajı görülüyorsa bir sonraki çözüm adımını izleyiniz.

Digitürk E42 Hatası | Pin Kodunu Giriniz

E42 Hatası

Bildiğiniz üzere bugün digitürk ve lig tv izlemeyen ev kalmamış ve buna bağlı olarak da uyduda bazen çeşitli kodlarla hatalar karşımıza çıkmaktadır. Bizde digitürk bayisi olarak siz değerli vatandaşlarımıza bugün digitürk hata kodları arasında yer alan E42 hatası hakkında detaylı bilgi ve E42 hatasının çözümünü söyleyeceğiz.

E42 Hata Kodunun Çözümü

Yaş sınırlamaları olan kanallarda ve kullanıcı tarafından kilitlenmiş olan kanallarda bu mesaj görülecektir.Doğru pin kodu girilerek,izlenmek istenen kanal açılabilir.Herhangi bir değişiklik yapılmamışsa PIN kodu dört adet 0’dır.

Digitürk E04-4 Hatası | Digital Kartınızı Takınız

E04-4 Hatası

Bildiğiniz  üzere bugün etrafımıza baktığımız zaman hemen hemen tüm vatandaşlarımızın evinde digitürk veya lig tv yer almak ve bazen yayınlarda aksaklıklarında olduğunu görmekteyiz. Sizlere bugün karşımıza çıkan E04-4 Hatası hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Hazırsanız başlayalım.

Hata Çözümü

Digiturk kartı kutuya takılı olmadığı durumlarda,Şifreli olarak yayınlanan kanallarda bu hata mesajı görülebilir.Kutu veya kart arızalarında,kart takılı olmasına rağmen hata mesajı görülebilir.Öncelikle kartınızın kutuya takılı olduğundan emin olunuz.Kartın,kutu üzerindeki yuvaya doğru ve tam olarak oturduğunu kontrol ediniz.

Digitürk E21-4 Hatası | Ülkesel/Bölgesel Kanaldır

E21-4 Hatası

Bildiğiniz  üzere bugün etrafımıza baktığımız zaman hemen hemen tüm vatandaşlarımızın evinde digitürk veya lig tv yer almak ve bazen yayınlarda aksaklıklarında olduğunu görmekteyiz. Sizlere bugün karşımıza çıkan E21-4 Hatası hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Hazırsanız başlayalım.

Hata Çözümü

Kanal listesinde bulunan bazı kanallar,yayın anlaşmaları veya planlamaları sebebiyle bazı bölgelerde görülmeyebilir. İzlemek istediğiniz kanalın veya içeriğin,bulunduğunuz bölgeden izlenememe durumu yoksa /OPTS/Kurulum/Kolay Kurulum menüsü üzerinden kanal kurulumu yapınız.Kurulum sonrası kontrol ediniz. Sonununuz hala devam ederse hemen 0212 473 73 73 nolu telefon numaramızı arayabilirsiniz.

 

Digitürk E20-4 Hatası | Ülkesel/Bölgesel Kanaldır

E20-4 Hatası

Bildiğiniz  üzere bugün etrafımıza baktığımız zaman hemen hemen tüm vatandaşlarımızın evinde digitürk veya lig tv yer almak ve bazen yayınlarda aksaklıklarında olduğunu görmekteyiz. Sizlere bugün karşımıza çıkan E20-4 Hatası hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Hazırsanız başlayalım.

Hata Çözümü

Kanal listesinde bulunan bazı kanallar,yayın anlaşmaları veya planlamaları sebebiyle bazı bölgelerde görülmeyebilir. İzlemek istediğiniz kanalın veya içeriğin,bulunduğunuz bölgeden izlenememe durumu yoksa /OPTS/Kurulum/Kolay Kurulum menüsü üzerinden kanal kurulumu yapınız.Kurulum sonrası kontrol ediniz.

 

Toplam 5 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345
Beylikduzu Digiturk