Aylık Arşiv: Haziran 2014

Digitürk E131-4 Hatası | Digitürk Plus Servisi Üyeliğiniz Bulunmamaktadır

Digitürk E131-4 Hatası

Bildiğiniz üzere bugün digitürk ve lig tv izlemeyen ev kalmamış ve buna bağlı olarak da uyduda bazen çeşitli kodlarla hatalar karşımıza çıkmaktadır. Bizde digitürk bayisi olarak siz değerli vatandaşlarımıza bugün digitürk hata kodları arasında yer alan E131-4 hatası hakkında detaylı bilgi ve E131-4 hatasının çözümünü söyleyeceğiz.

Digitürk E131-4 Hata Çözümü

DIGITURK Plus Servisi üyeliğiniz bulunmamaktadır.

Digiturk Plus kutularda sağlanan Plus servislerinin ( VOD, Kayıt, Zaman Öteleme, vb..) kullanımı için ek paket yetkileri gerekmektedir.Bu yetkiler,üyeliğe tanımlanmadığında,Plus özellikleri kullanılırken bu hata mesajı görülecektir.Digitürk Plus servisleri üyeliğinize tanımlanmamış olabilir. –> Üyelik bilgisini kontrol etmek için online işlemler merkezine ulaşarak işlem yapabilir ya da 0 212 473 73 730 212 473 73 73 Digiturk Müşteri Hizmetlerine ulaşarak destek talep edebilirsiniz.

Digitürk E102-29 Hatası | Digitürk Plus Servisi Üyeliğiniz Bulunmamaktadır

Digitürk E102-29 Hatası

Bildiğiniz üzere bugün digitürk ve lig tv izlemeyen ev kalmamış ve buna bağlı olarak da uyduda bazen çeşitli kodlarla hatalar karşımıza çıkmaktadır. Bizde digitürk bayisi olarak siz değerli vatandaşlarımıza bugün digitürk hata kodları arasında yer alan E102-29 hatası hakkında detaylı bilgi ve E102-29 hatasının çözümünü söyleyeceğiz.

Digitürk E102-29 Hata Çözümü

DIGITURK Plus Servisi üyeliğiniz bulunmamaktadır.

Digiturk Plus kutularda sağlanan Plus servislerinin ( VOD, Kayıt, Zaman Öteleme, vb..) kullanımı için ek paket yetkileri gerekmektedir.Bu yetkiler,üyeliğe tanımlanmadığında,Plus özellikleri kullanılırken bu hata mesajı görülecektir.Digitürk Plus servisleri üyeliğinize tanımlanmamış olabilir. –> Üyelik bilgisini kontrol etmek için online işlemler merkezine ulaşarak işlem yapabilir ya da 0 212 473 73 73 Digiturk Müşteri Hizmetlerine ulaşarak destek talep edebilirsiniz.

Digitürk E101-29 Hatası | Digiturk Plus Servisi Üyeliğiniz Bulunmamaktadır

Digitürk E101-29 Hatası

Bildiğiniz üzere bugün digitürk ve lig tv izlemeyen ev kalmamış ve buna bağlı olarak da uyduda bazen çeşitli kodlarla hatalar karşımıza çıkmaktadır. Bizde digitürk bayisi olarak siz değerli vatandaşlarımıza bugün digitürk hata kodları arasında yer alan E101-29 hatası hakkında detaylı bilgi ve E101-29 hatasının çözümünü söyleyeceğiz.

Digitürk E101-29 Hata Çözümü

DIGITURK Plus Servisi üyeliğiniz bulunmamaktadır.

Digiturk Plus kutularda sağlanan Plus servislerinin ( VOD, Kayıt, Zaman Öteleme, vb..) kullanımı için ek paket yetkileri gerekmektedir.Bu yetkiler,üyeliğe tanımlanmadığında,Plus özellikleri kullanılırken bu hata mesajı görülecektir.Digitürk Plus servisleri üyeliğinize tanımlanmamış olabilir. Üyelik bilgisini kontrol etmek için online işlemler merkezine ulaşarak işlem yapabilir ya da 0 212 473 73 73 Digiturk Müşteri Hizmetlerine ulaşarak destek talep edebilirsiniz.

 

Digitürk E128-4 Hatası | Digitürk Plus Servisi Üyeliğiniz Bulunmamaktadır

Digitürk E128-4 Hatası

Bildiğiniz üzere bugün digitürk ve lig tv izlemeyen ev kalmamış ve buna bağlı olarak da uyduda bazen çeşitli kodlarla hatalar karşımıza çıkmaktadır. Bizde digitürk bayisi olarak siz değerli vatandaşlarımıza bugün digitürk hata kodları arasında yer alan E128-4 hatası hakkında detaylı bilgi ve E128-4 hatasının çözümünü söyleyeceğiz.

Digitürk E128-4 Hata Çözümü

DIGITURK Plus Servisi üyeliğiniz bulunmamaktadır.

Digiturk Plus kutu ve Servislerini kullanmak için gerekli yetkiler tanımlanmadığı durumlarda,kutu ekranında bu hata görülebilir.Yeni eklenen üyeliklerde bu hata görülebilir.Bu durumda kutunun fişini çıkarıp tekrar takınız.

Lig Tv Üyelik Başvurusu

Lig Tv Üye Ol

Merhaba sevgili vatandaşlarımız.

Artık Lig Tv’ye üye olmak cok daha kolay ve bir o kadarda rahat.

Dilerseniz gelin ilk önce sizler için hazırlamış olduğumuz lig tv paketlerimizin hangileri olduğu hakkında detyaylı bilgi alalım.

Lig Tv Paketlerimiz

  • Süper Lig Paketi
  • Şampiyonlar Paketi
  • Taraftar Paketleri
  • Şampiyon Anadolu Paketleri
  • Anadolu Taraftar Paketleri

Şimdi bu paketlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için ve abonelik işlemlerinizi başlatmak için 0212 445 55 65 veya 0538 695 73 73 nolu telefon numaramız üzerinden bizleri arayabilirsiniz. Kurulumunuz abonelik işlemlerinizi başlattığınız gün içerisinde yapılacak ve sorunsuz maç izleme keyfi ile sizleri başbaşa bırakacağız.

Digitürk E103-29 Hatası | Kaydetme Hatası

Digitürk E103-29 Hatası

Bildiğiniz üzere bugün digitürk ve lig tv izlemeyen ev kalmamış ve buna bağlı olarak da uyduda bazen çeşitli kodlarla hatalar karşımıza çıkmaktadır. Bizde digitürk bayisi olarak siz değerli vatandaşlarımıza bugün digitürk hata kodları arasında yer alan E103-29 hatası hakkında detaylı bilgi ve E103-29 hatasının çözümünü söyleyeceğiz.

Digitürk E103-29 Hata Çözümü

Kaydetme hatası.

Yeni bir kayıt planlamaya çalışıldığında veya planlanan bir kayıt başladığında, yayın veya kutu kaynaklı olarak görülebilir.Öncelikle kayıt listesi menüsünden,sabit diskte yeterli boş alan olduğundan emin olunuz.

 

Toplam 5 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345
Beylikduzu Digiturk