Aylık Arşiv: Ağustos 2014

Digitürk TJK TV Kanal Bilgisi

Digitürk TJK TV Kanalı

TJK Tv kanalımız sizler için günün 7/24 saati at yarışı yarışlarını sunmaktadır. İddaa oynayanlar için ideal bir kanal olan TJK kanalımızı 81. kanalda bulabilecek ve artık kuponlarınızı evinizde takip edebileceksiniz.

Kanalı İzlerken herhangi bir arıza veya hata kodu ekrana geldiğinde direk müşteri hizmetleri telefon numaramız olan 0212 473 7373 nolu telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Digitürk Sports TV Kanal Bilgisi

Digitürk Sports TV Kanalı

Kanalımız sizler için gece gündüz sporun tüm branşlarına ait haberler, oynanan müsabaların özet görüntüleri vb. tüm içerikleri izleyebilmeniz adına yayına koymuş olduğunuz kanalımızdır. Kanalımız sizler için 24 saat aralıksız yayın yapmaktadır. Kanalımızı 82. kanalda bulabilirsiniz.  Kanalı izlerken herhangi bir sorun meydana geldiği anda hemen nolu telefon numaramız üzerinden direk müşteri hizmetlerimize bağlanabilirsiniz.

 

 

Digitürk Extreme Sports Kanal Bilgisi

Digitürk Extreme Sports Kanalı

Kanalımızı izlerken kendinize engel olamayacak ve kanalımızın bağımlısı olacaksınız. Kanalımız bugün dünya genelinde en iyi spor kanalları arasında yer almasıda sizler için bir avantaj niteliği taşımaktadır.

Dünyanın tamamen genç spor severlere yönelik olarak hazırlanmış ilk spor kanalı
tüm dünyadan alternatif sporlar ve bu sporcuların hayat tarzları hakkında 24 yayın yapan tek TV kanalı
Surf, Snowboard, Wind Surf, Beach Volley gibi özgürlüğü, macerayı ve bireyselliği temsil eden sporlar Extreme Sport kanalı ile karşımıza geliyor. EXTREME SPORT, Digiturk 83. kanaldan yayın yapıyor.

Kanalı izlerken herhangi bir sorun meydana geldiği anda hemen nolu telefon numaramız üzerinden direk müşteri hizmetlerimize bağlanabilirsiniz.

Digitürk TRT SPOR Kanal Bilgisi

Digitürk TRT SPOR Kanalı

TRT spor kanalımız sayesinde Dünyada ve Türkiyede geçmişten günümüze kadar olan tüm spor müsabakalarını izleyebilecek ve dilediğiniz zaman HD olarak maçlarınızı takip edebileceksiniz. Kanalımız ayrıca iddaa tahmin programlarını da sizlere en güvenilir bir şekilde vermektedir.

Digitürk TRT Spor kanalımız digitürk kanallarımız arasında 86 sırada yer almakta ve günün 7/24 saati yayın vermektedir.

Kanalı izlerken herhangi bir sorun meydana geldiği anda hemen nolu telefon numaramız üzerinden direk müşteri hizmetlerimize bağlanabilirsiniz.

Digitürk İdman Azerbaycan Kanal Bilgisi

Digitürk İdman Azerbaycan Kanalı

Sevgili azerbeycanlı dostlarımız. İdman Azerbeycan Tv kanalımızı sizlerin izleyebilmesi ve keyifli vakit geçirmeniz adına yayıya koymuş olduğumuz kanalımızdır. Digitürk İdman Azerbaycan kanalımız digitürk kanallarımız arasında 89 sırada yer almakta ve günün 7/24 saati yayın vermektedir.

Kanalı izlerken herhangi bir sorun meydana geldiği anda hemen 0212 473 73 73 nolu telefon numaramız üzerinden direk müşteri hizmetlerimize bağlanabilirsiniz.

Digitürk Dream TV Kanal Bilgisi

Digitürk Dream TV Kanal

Dream kanalımız sayesinde artık pop müzikleri, yabancı müzikleri, fantazi müziklerini günün hangi saatinde olursanız olun açıp izleyebileceksiniz. Digitürk Dream TV kanalımız digitürk kanallarımız arasında 99 sırada yer almakta ve müzik ve eğlence paketimizin içerisindeki kanallardan yanlızca bir tanesidir.

Kanalı izlerken herhangi bir sorun meydana geldiği anda hemen 0212 473 73 73 nolu telefon numaramız üzerinden direk müşteri hizmetlerimize bağlanabilirsiniz.

Toplam 5 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345
Beylikduzu Digiturk