Aylık Arşiv: Eylül 2014

Digitürk Artı Bir Tv Kanal Bilgisi

Digitürk Artı Bir Tv Kanal Bilgisi

Digitürk Artı Bir TV kanalımız siz değerli vatandaşlarımız için günün 24 saati yayın yapan bir ulusal kanalımızdır. Kanalımız sabahları eğlenceli sabah programları ve akşamları ise birbirinden güzel filmleri ve dizileri ekranlarınızda izlemenize olanak sağlamakadır.

Artı Bir Tv (+1 olarak görünür), Türk televizyon kanalı. Kurucusu Tuncay Mollaveisoğlu’dur. Digiturk platformu üzerinden 23 Nisan 2013’te test yayınına başlayan kanal, 29 Nisan 2013’te düzenli yayına geçti. 13 Mayıs 2013’te Türksat 3A, D-Smart platformu ve mobil ortam üzerinden de yayına başlayarak izleyici kitlesini genişletti. Yayınlarını Türksat 3A, D-Smart, Digiturk ve Dailymotion üzerinden sürdürmektedir.

digiturk-arti-bir-tv-kanal-bilgisi

Digitürk E2 Kanal Bilgisi

Digitürk E2 Kanal Bilgisi

Digitürk E2 kanalımız siz değerli vatandaşlarımıza avrupada yayınlanan tüm yabancı filmleri ekranlarınız başında izleyebilmeniz adına yayın yapan bir digitürk kanalıdır.

E2, Doğuş Yayın Grubu bünyesinde yayın yapan televizyon kanalı. Ocak 2007’de yayın hayatına başlayan kanal, “Gündüz Olunca”, “Hava Kararınca” ve “Uyku Kaçınca” adını taşıyan kuşaklar sunmaktadır. e2 dijital platformlardan ve Türksat 3A uydusundan izlenebilmektedir. ABD’de yayınlanan pek çok gösteriyi Türkiye’de yayınlayan kanaldır. 12 Eylül 2011’de 16:9 ekrana uygun olarak yayın yapmaya başlamıştır. Gündüz Olunca kuşağında kadın programları ve CNBC-e dizilerinin türkçe dublajlı tekrarları, Hava Kararınca kuşağında talk showlar, Uyku Kaçınca kuşağında ise e2 dizileri ve (13+) CNBC-e dizilerinin tekrarları yayınlanıyor.

digiturk-e2-kanal-bilgisi

Digitürk Halk TV Kanal Bilgisi

Digitürk Halk TV Kanal Bilgisi

Digitürk Halk TV kanalımız siz değerli izleyenlerine günün 24 saati günün en son yaşayanan olayları hakkında bilgi vermek amacı ile yayın yapmaktadır.

Halk TV, 10 Ocak 2005’te Deniz Baykal’ın girişimleriyle kurulmuş televizyon kanalı.  3 Şubat 2011’de yayın hayatına son verildi; ancak 18 Şubat itibarıyla CHP yönetiminin aldığı karar sonucu yeni bir ekip kurulurak yeniden yayın yapmaya başladı. 31 Temmuz 2012 sabahı 500 bin dolar borcu nedeniyle Digiturk’ten çıkarıldı. Borcun ödenmesinden sonra 18 Şubat 2013’te Digiturk’te yeniden yayın başladı. Aynı zamanda Turkcell’in IPTV’si Turkcell TV’de de yayın yapmaktadır. Bir süre Tivibu üzerinden de yayınlarını yapmıştır.

halk-tv

Digitürk Tv2 Kanal Bilgisi

Digitürk Tv2 Kanal Bilgisi

TV2 kanalımız sayesinde artık popüler yabancı diziler, yerli diziler, eğlence programları, çizgi filmer, ve normal filmleri izleyebilecek aileniz ile dilediğiniz gibi vakit geçirebileceksiniz.

Tv2, 18 Ağustos 2012’de yayına başlayan Doğan Yayın Grubu’na bağlı televizyon kanalı. Kanal, Turner Broadcasting System’in TNT’yi Türkiye’den çekme kararı alması nedeniyle yayın haklarını Doğan Yayın Grubu’na satması sonucunda kurulmuştur. Popüler yabancı diziler, yerli diziler, yerli yapımlar, eğlence programları, çizgi filmler ve tematik film kuşakları yayınlayan kanal, hem orijinal dil hem de Türkçe dil desteğiyle yayın yapmaktadır. Kanal D-Smart, Digiturk, Teledünya, Tivibu, Filbox, Türksat 3A, Türksat 4A (15 Temmuz 2014’ten itibaren) ve Türksat Kablo TV üzerinden izlenebilmektedir. 3 Eylül 2012’den itibaren düzenli program yayınına geçmiştir. 15 Eylül 2013’te logosunu değiştirmiş, mavi renkteki TV yazısı yeşilimsi bir hal almış ve logo 2 boyutlu olmuştur.

tv2

Digitürk TRT Haber Kanal Bilgisi

Digitürk  TRT Haber Kanal Bilgisi

TRT haber kanalımız sayesinde artık 24 saat aralıksız açıp, dilediğiniz gibi izleyebileceğiniz bir haber kanalımızdır. Kanalımız sizlere spor haberleri, ekonomi haberlerini vb. haber niteliği taşıyan tüm yayınlar hakkında bilgi vermektedir.

TRT tarafından hizmete sokulan TRT Haber‘in HD yayınıdır. 18 Kasım 2013’te yeni yayın dönemine başlamasının ardından HD çözünürlükte yayına başlamıştır. TRT Haber HD, Türksat 4A’da 11054 V 30000 3/4 frekansından, D-Smart’ta 32. kanalda, Teledünya’da 10. kanalda, Tivibu’da 314. kanalda, Filbox’ta 11054 V 30000 3/4 frekansından yayın yapmaktadır.

trt-haber

 

Digitürk TRT 3 – TRT Spor Kanal Bilgisi

Digitürk TRT 3 – TRT Spor Kanalı

TRT 3, 2 Ekim 1989’da Türkiye Radyo Televizyon Kurumu’na bağlı olarak yayın hayatına başlamıştır ve spor ağırlıklı bir televizyon kanalıdır.
TRT 3’ün Türkiye ile tanışırdığı diziler şunlardır:Matlock, M*A*S*H, Perry Mason, Agatha Cristie’den Poriot, Cinayet Dosyası, Dedektiflik Bürosu, Automan, Bu Dünyanın Dışından, Sevgi Bağları, Houston Şovalyeleri, Manimal, Altın Kızlar, Manuela ve 30’lu Yaşlar. Siyah-Beyaz TV dönemindeki diziler, TRT 3’le yeniden hayat bulmuştur: Walton Ailesi, Küçük Ev, Bonanza ve Columbo. TRT Spor, TRT tarafından kurulan bir spor televizyon kanalı. 2010’da TRT 3’ün kapatılıp yerine TRT Spor’un geçmesi planlanmış ve 9 Ağustos 2010’dan 2011’e kadar TRT 3 logosuyla birlikte TRT Spor logosu da yayınlarda yer almıştır. [1] TBMM TV yayınları esnasında ise TRT 3 logosuna, TRT Spor yerine TBMM TV logosu eşlik etmiştir. TRT 3 logosu ile birlikte başka frekanstan 24 saat yayın yapmaya başlamıştır.

trt-spor trt-3

Toplam 5 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345
Beylikduzu Digiturk