Aylık Arşiv: Temmuz 2015

True Detective Yeni Sezonunda Dizimax Vice Kanalında

Digitürk dizimax vice kanalı, tüm dünyanın severek takip ettiği dizileri ekranlara taşımaya devam ediyor. Sizlerin ekranlarda izlemenizi sağladı bu seferki filmi ise True Detective filmi oldu. Film hakkında şunlardan bahsedebiliriz.

Digiturk-True-Detective-Filmi

Digitürk True Detective filmi bu sezonunda çok farklı bir hikayeyle ekranlara geliyor. Hikaye çok gizlidir ve filmin hikayesini öğrenmek isteyenler dikkatli bir şekilde filmi izlemekeri gerekmektedir. Filmi izlemek isteyenler Dizimax Vice kanalının sıra numarası olan 5. kanalda yayın yapmaktadır ve yayınları günün 24 saati aralıksız izleyebilmektesiniz.

Sizlerde True Detective filmini hemen açıp izlemek istiyorsanız Dizimax Vice kanalını açabilir ve filmi ve filmleri hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Tatile Gideceklere Digitürk’ten Müjde Var?

Digitürk aboneleri ve abone olmayan vatandaşlarımız tatil rezervasyonlarını Digiavantaj.com üzerinden yapmaları durumunda %5’lik bir indirimden yararlanabilirler.

 

Digitürk, tatile gidecek olan abonelerinin tatil rezervasyonlarını Digiavantaj sitesi üzerinden yapması durumunda faturalarında %5 kadar bir indirim yapıyor ve bu sayede sizlerde tatil masraflarının bir kısmını Digitürk faturanızdan çıkarabiliyorsunuz. Digitürk abonesi olmayan arkadaşlarımız da üzülmesin. Yine Digiavantaj.com sitesi üzerinden sizlerde rezervasyonunuzu yapabilir ve tatilden sonraki 18 ay içerisinde Digitürk veya Lig TV abonesi olursanız yine sizlerde %5 indirimden faydalanabiliyorsunuz.

Şimdi hemen sizlerde Digitürk Digiavantaj.com sitesine girin ve rezervasyonunuzu yapın, indirimli faturadan yararlanmaya başlayın.

digiturk-tatil-indirimi

Beylikduzu Digiturk