Aylık Arşiv: Ağustos 2015

Digitürk Film Festivallerine Sponsor Olmaya Devam Ediyor

Digitürk My French Film Festivalini izlemek istiyorsanız eğer direk Digitürk film kanalları arasından Moviemax festival kanalını açabilir ve yayınları izlemeye başlayabilirsiniz.

my-film-festivali

Digitürk, en iyi film restivallerini ekranlarda izlemenizi sağlamaya dün olduğu gibi bugünde devam ediyor. Digitürk, sizlerin karşısına bu kezde My French Film Festivali ile çıkıyor ve bu sayede sizlerde Fransız filmlerini daha yakından izleyebiliyorsunuz. Evet sevgili arkadaşlar. Sizlerde fransız film festivali olan My French’i izlemek istiyorsanız eğer direk Digitürk Moviemax Festival kanalını açabilir ve yayınları izlemeye hemen başlayabilirsiniz.

 

 

İtalya Serie A Ligi

Digitürk İtalya Serie A Ligi maçlarının yayın haklarınıda yine Digitürk aldı.

serie-a-ligi-digiturk-te

Digitürk İtalya Serie A Ligi maçlarının yayın hakkınıda yine Digitürk eline aldı ve böylekle Digitürk aboneleri, İtalya Serie A Ligi maçlarını da Digitürk ekranlarında izleyebiliyordunuz. Digitürk aboneliklerini başlatmayan arkadaşlarımızda böylelikle birçok yayını canlı olarak izlemekten mahrum kalacaklar. Digitürk, önceden de en iyi liglerin yayın haklarını satın alıyor ve bizlere kaliteli yayınları izlememizi sağlıyordu. Bu geleneği bu sezonda bozmadı ve bizlere İtalya Serie A Ligi maçlarını hediye etti.

 

Oscar Ödül Töreni Moviemax Oscars Kanalında

Digitürk Oscars Ödül töreni ile sizlerde artık en iyi filmleri izleyebiliyor ve moviemax oscars kanalında yayınları takip edebiliyorsunuz.

oscar-digiturk

Digitürk Moviemax Oscars kanalı, sizlerin en iyi filmleri izlemenizi sağlamaya dün olduğu gibi bugünde devam ediyor. Sizlerin izlemesi için bu sene 87. düzenlenen Oscar Ödül töreni de Moviemax oscars kanalında yayınlanmaktadır. Siz değerli vatandaşlarımız da direk Moviemax Türk kanalını açarak izleyebilirsiniz. En İyi Film dahil olmak üzere en çok adaylığı bulunan ‘Boyhood’, ‘The Grand Budapest Hotel’ filmlerini Digiturk ekranlarında üyeleri ile buluşturacak.

Çocuklara Karne Hediyeleri

Digitürk çocuklara özel karne hediyelerini yayına soktu ve sizlerde bu yayınları Moviemax Family kanalında izleme fırsatınız oldu.

moviemax-kids

Digitürk sayesinde çocuklarda diledikleri gibi tatilde 50’ye yakın yeni filmleri moviemax family kanalında izleyebilmesini sağladı ve bu sayede çocuklarda tatilde diledikleri gibi yayınları izleyebildi. Filmler Moviemax Kids kuşağıyla ekranlara geleceği için, sizlerde en sevdiğiniz ve severek izlediğiniz filmleri Digitürk farkı ile izleyebileceksiniz.

Bob Van Persie’de Artık Digitürk Üyesi

Digitürk ailesine çok yakından tanıdığımız ismin babasıda üye oldu.

Digiturk-Bob-Van-Persie

Digitürk play üyeliğini başlatarak oğlunun maçlarını izlemek isteyen Bob Van Persie, Fenerbahçeli futbolcu Robin Van Persie’nin babası oluyor. Digitürk üyesi olmak istediğini ve oğlunun maçlarını izlemek istediği için abonelik aldığını belirten baba persie, oğlunun fenerbahçe’de de başarılı olacağını inandığını söyledi. Digiturk’ün Rotterdam bayisinde aboneliğini başlatan Bob Van Persie, aynı gün ücretsiz kurulum hizmetinden yararlanarak abonelik ve kurulumunu hemen yaptırdı.

 

Bant Reklamları Yayın Sırasında Tarih Oldu

Lig TV Bank reklamları tarig oluyor. Yeni düzenlemeyle yayın sırasında araya reklam konulmayacak.

bant-reklamlari-artik-yayin-sirasinda-yok

Digitürk, Lig TV yayınlarını izlerken veya Digitürk yayınlarını izlerken Bant reklamlarını kaldırdı ve sizlerde böylelikle Bant reklamlarını görmeden, sadece filme veya izlediğiniz süper lig karşılaşmalarınıza odaklanacak ve dilediğiniz gibi yayınları seyredebileceksiniz. Bu reklam yasağı spor karşılaşması devam ederken geçerli olup; karşılaşmaların öncesini, karşılaşma sırasındaki duraklama anlarını, devre aralarını ve karşılaşma sonrasını kapsamamaktadır.

Toplam 4 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1234
Beylikduzu Digiturk