Aylık Arşiv: Eylül 2015

Digiturk’ün Eşsiz Yeni HD Kanalları

Digitürk; siz değerli arkadaşlarımız için onlarca hizmetlerden yararlanabilme taleplerini göz önünde bulundurarak yeni HD kanallarını hizmete sokmuş bulunuyor.

digiturk-hd-kanallari

Digitürk; siz değerli arkadaşlarımız için onlarca hizmetlerden yararlanabilme taleplerini göz önünde bulundurarak yeni HD kanallarını hizmete sokmuş bulunuyor. Digitürk’ün en büyük amacı, toplumda yaşayan herkese yönelik hizmetler sunmaktır. Digitürk tarafından bizlere sunulan kanallar, bunun en açık göstergesidir. Digitürk’ün eşsiz HD kanallarını da dilerseniz gelin kısaca öğrenelim. Kanal D HD, Kanal 7 HD, Samanyolu TV HD, ATV HD, Fox HD, Star TV HD, Show TV HD, TV8 HD, A haber HD, TRT HD, TRT1 HD, Kanaltürk HD, NTV Spor HD, Sports TV HD, A Spor HD, Fashion TV HD, İZ TV HD ve Turkmax Gurme HD

 

 

Turkmax Gurme Yeni Yayın Dönemi

Digitürk Türkmax Gurme kanalı, siz değerli arkadaşlarımız için yeni yayın döneminde de çok ama çok iddalı bir giriş yapıyor ve bu sayede sizlerde yeni sezonda da en güzel yemek programlarını izleyebilmenizi sağlamıştır.

Digitürk Türkmax Gurme kanalı, siz değerli arkadaşlarımız için yeni yayın döneminde de çok ama çok iddalı bir giriş yapıyor ve bu sayede sizlerde yeni sezonda da en güzel yemek programlarını izleyebilmenizi sağlamıştır. Yerel lezzetlerden dünya mutfağının farklı tatlarına uzanan geniş bir içerikte sunduğu programlarıyla, izleyiciyi ekran başına toplayan Turkmax Gurme’nin yeni programları arasında Unutulmuş Reçeteler, İşşşte Bu, Lezzet Peşinde ve Tel Dolap yer alıyor.

turkmax-gurme-digiturk-haberleri

 

Gotham Digiturk Dizimax Sci-Fi HD Kanalında

Digitürk sizlerin izlemesi için yine en güzel dizileri dizimax sci-fi kanalında izlemenizi sağlamaya devam ediyor.

Gotham-dizimax-sci-fi-kanalinda

Digitürk sizlerin izlemesi için yine en güzel dizileri dizimax sci-fi kanalında izlemenizi sağlamaya devam ediyor. Siz değerli arkadaşlarımız için Dizimax Sci-Fi HD kanalında bu seferde milyonları ekran başına kilitleyen Gotham Dizisini izlemenizi sağlamıştır. Dizimax Sci-Fi HD kanalını sizlerde izlemek istiyorsanız eğer direk digitürk dizi kanalları arasında 167. numaralı kanalı açarak izleyebilirsiniz. Gotham filmi şehri gizlice yöneten suçlulara karşı açılan savaş konu alınıyor.

 

 

 

Dizimax Vice HD Bedava

Digitürk ile ücretsiz olarak Dizi, Film ve spor kanallarını heray düzenli olarak ücretsiz izlemeye devam ediyoruz.

dizimax-vice-hd-bedava

Digitürk ile ücretsiz olarak Dizi, Film ve spor kanallarını heray düzenli olarak ücretsiz izlemeye devam ediyoruz. Siz değerli arkadaşlarımızın izlemesi için geçen aylarda Dizimax Vice HD kanalını hiçbir ücret ödemeden izlemenizi sağladık. Dizimax Vice HD kanalını izleyerek sizlerde polisiye ve aksiyon dizilerini izleyebileceksiniz. Dizimax Vice HD, 1 Ekim 2014, Çarşamba günü 10.00 itibarıyla Digiturk 1 numaralı kanaldan tüm Digiturk’lülere açık oldu. Daha birçok kanalı ücretsiz olarak izlemek için sayfamızı takip etmeye devam ediyor.

BabyTV Sizlerle

Digitürk siz değerli arkadaşlarımız için yine birbirinden güzel çocuk kanallarını ücretsiz olarak izlemenizi sağlamaya kaldığı yerden devame diyor.

BabyTV-digiturkte

Digitürk siz değerli arkadaşlarımız için yine birbirinden güzel çocuk kanallarını ücretsiz olarak izlemenizi sağlamaya kaldığı yerden devame diyor. Evet sevgili arkadaşlar. Siz değerli arkadaşlarımız için bu seferde Digitürk Baby TV kanalını yayın hayatına sokmuştur. Digitürk Baby TV kanalıda Digitürk kanalları arasında 162. numarada kendisine yer bulmuştur. Digitürk Baby TV kanalı sayesinde sizlerde 100’ün üstünde ülkede, 650 platformdan, 18 farklı dilde, 50 milyondan fazla izleyicisi olan bir kanal olma özelliği taşımaktadır. Digitürk Baby TV kanalı Charlie ve Sayılar, Tulli, Büyükbaba Nerde, Bay Salyangoz, Popiz, Pitch & Potch, Pim & Pimba ve Emma’nın Tiyatrosu kanalın favori programları arasında yer alıyor.

 

Rekabet Kurulu Kararını Açıkladı

Digitürk bildiğiniz gibi süper ligin yayın haklarını tekrar almak için rekabet kuruluna teklifte bulunmuştur ve uzunca bir süredir rekabet kuruluyla yazışmalar aralıksız devam etmiştir.

Digitürk bildiğiniz gibi süper ligin yayın haklarını tekrar almak için rekabet kuruluna teklifte bulunmuştur ve uzunca bir süredir rekabet kuruluyla yazışmalar aralıksız devam etmiştir. Bu görüşmelerin ardından Digitürk muradına ermiştir. Çünkü Rekabet kurulu 2017 yılının sonuna kadar Süper lig yayın haklarını Digitürk’e vermiştir. Buna görede Spor Toto Süper Lig maçlarını 2016-2017 futbol sezonu sonuna kadar yayınlamaya devam edecektir.

rekabet-kurumu

 

Toplam 4 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1234
Beylikduzu Digiturk