Aylık Arşiv: Kasım 2015

Digitürk Film Ve Dizi Paketi Kampanyası

Digitürk Film Ve Dizi Paketi Kampanyası ile ilgili tüm bilgilere direk yazımızın içerisinde bulabilecek ve bu şekilde abonelik işlemlerinizi başlatabileceksiniz.

digiturk-film-ve-dizi-paketi-kampanyasi

Digitürk kampanyalarından sizlerde hemen yararlanarak eşsiz Digitürk yayınlarını izleyebilir ve bu şekilde Digitürk ailemizin birer parçası olarak yaşantınıza devam edebilirsiniz. Digitürk kampanyaları ile sizlerde yararlanmak ve aboneliğinizi hemen başlatabilirsiniz. Digitürk, siz değerli arkadaşlarımızın izlemesi ve yararlanabilmesi için onlarca kampanyayı hizmete sokmuştur. Bu kampanyalar arasında siz değerli arkadaşlarımızda Digitürk Film Ve Dizi Paketi Kampanyasından yararlanmaya başlayabileceksiniz. Digitürk Film Ve Dizi Paketi Kampanyasından yararlanan arkadaşlarımız artık koltuklarına uzandıkları zaman dilediğiniz gibi tüm hizmetlerden yararlanabilir ve bu şekilde yayınları izleyebilirsiniz.

Digitürk Film Ve Dizi Paketi Kampanyasından yararlanan arkadaşlarımız 12 ay kullanım taahhütü ile sizlerde abonelik işlemlerinizi hemen başlatabileceksiniz. Digitürk Film Ve Dizi Paketi Kampanyası dahilinde sizlerin karşısına giriş paketi + film paketi + dizi paketi kanallarını izleyeceksiniz. Kampanyamızdan yararlanan arkadaşlarımız ilk 3 ay ayda sadece 19,99 TL ödeyerek yayınlarını izlemeye başlayabilirsiniz. Giriş + Film ve Dizi Paketi, ilk 3 ay ayda 19,99 TL ve kalan aylar ayda 51,99 TL olarak faturalanır. 1 yıl ücretsiz HD hediyesi için HD servisine 1 yıl taahhütle üye olmak gerekmektedir. 

Digitürk kurulumunuza gelirsek eğer aynı gün kurulum hizmetinden de ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Çanak ve uydu ekipmanlarınızı da ücretsiz olarak alabilecek ve kurulum sırasında sadece aktivasyon ücreti olarak 20 TL ödeyerek yayınları izleyebilirsiniz. Taahhütünüzü sonlandığı ay itibarı ile; almış olduğunuz indirimlerin toplam bedeli, kalan ayların toplam bedeli seçeneklerinden hangisi sizin açısından daha avantajlı ise yalnızca bu tutar tarafınıza faturalanır.

Lig TV Üyelik Kampanyası

Lig TV Üyelik Kampanyası ile sizlerde sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanabilir ve aboneliğiniz için gerekli bilgileri yazımızın içerisinde bulabilirsiniz.

lig-tv-uyelik-kampanyasi

Digitürk sizlerin yararlanması için hersene olduğu gibi bu senede en iyi avantajlı kampanyaları hizmete sokmuş bulunmaktadır. Digitürk kampanyaları ile siz değerli akradaşlarımızda artık Digitürk yayınlarının yanı sıra, Lig TV yayınlarını da dilediğiniz gibi izleyebilecek ve bu şekilde hizmetlerden yararlanmaya hemen başlayabileceksiniz. Digitürk kampanyaları, sizlere birkaç paketin birleşmesi ile karşınıza çıkmaktadır. Bu şekilde biröok pakette sizlere birkaç ay ücretsiz olarak izleyebilmektesiniz. Digitürk kampanyaları arasında yer alan ve sizlerin en iyi süper lig yayınlarını giriş paketi ile almanızı sağlayan Lig TV Yeni Üyelik Kampanyası ile sizlerde hemen abonelik alabilecek ve bu şekilde abonelik işlemlerinizi başlatarak eşsiz Digitürk yayınlarını izlemeye başlayabileceksiniz.

Lig TV Üyelik Kampanyasından yararlanmak isteyen arkadaşlarımız 12 ay kullanım taahhütü vermeleri gerekmektedir. Verdikleri bu 12 ay kullanım taahhütü ile sizlerde sorunsuz olarak ilk 3 ay %50 indirimle yayınları izlemeye hemen başlayabileceksiniz. Giriş Paketi ve Şampiyon Anadolu Paketi ilk 3 ay boyunca 24,0 TL, sonrasında 47,99 TL ; Giriş Paketi ve Anadolu Taraftar Paketi ise ilk 3 ay boyunca 20,0 TL, sonrasında 39,99 TL olarak faturalanır.. 1 ay boyunca Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketleri hediyedir.

Aboneliğinizi başlattıktan sonra ise kurulumlarınız bayimiz tarafından ücretsiz olarak yapılacaktır. Ayrıca çanak ve uydu ekipmanlarınızda sizlere ücretsiz olarak verilecektir. Kurulum sırasında sadece aktivasyon ücreti olarak 20 TL ödeyeceksiniz.

 

Digitürk Dizi Paketi Kampanyası Ve Fiyatı

Digitürk Dizi Paketi Kampanyasından yararlanmak isteyen arkadaşlarımız da direk yazımızın içerisinde kampanyanın detaylarını bulabilir ve abonelik işlemlerinizi de hemen başlatabilirsiniz.

digiturk-dizi-paketi-kampanyasi

Digitürk ile sizlerde dilediğiniz tüm kampanyadan yararlanarak abonelik işlemlerinizi başlatabilir ve eşsiz Digitürk yayınlarını izlemeye hemen başlatabilirsiniz. Digitürk kampanyaları arasında birçok kampanya, sizlerin eşsiz digitürk yayınlarını çok uygun fiyatlara izleyebilmenizi sağlamaktadır. Digitürk kampanyaları arasında en iyi dizileri ve izleyebilmeniz için Digitürk Dizi Paketi Kampanyasını hizmete sokmuş bulunmaktayız. Bu kampanya sayesinde sizlerde giriş paketi üzerine yerli ve yabancı tüm dizileri izleyebileceksiniz. Digitürk Dizi paketi kampanyası sayesinde sizlerde artık dilediğiniz gibi tüm dizileri günün 24 saati aralıksız izleyebileceksiniz.

Digitürk Dizi Paketi Kampanyası abonelik işlemlerini başlatmak isteyen arkadaşlarımız direk 12 ay taahhüt vererek aboneliklerini başlatabilirler. Digitürk Dizi Paketi Kampanyasından yararlanmak isteyen arkadaşlarımız direk ilk 3 ay 19,99 TL ödeyerek yayınları izlemeye hemen başlayabilecekler. Digitürk dizi paketi kampanyasından yararlanan arkadaşlarımız geriye kalan diğer aylarda ise ayda sadece 35,99 TL ödeyerek yayınları izlemeye başlayabilirsiniz. Digitürk dizi paketi kampanyasından yararlanan arkadaşlarımıza da birçok hediye paket verilmektedir. Kampanya kapsamında ilk ay lig tv, 1 yıl hd keyfini dilediğiniz gibi izleyeceksiniz. Bu hizmet için 12 ay Dizi Paket taahhüdü verilmesi durumunda kurulum ücreti ödenmemektedir. Aktivasyon ise 20 TL’dir.

Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımızın kurulumları talep ettikleri gün ve saat içerisinde ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bu kampanya kapsamında sizlerde belirttiğimiz ücret dışında hiçbir ek ücret ödemeyeceksiniz. Ayrıca kampanya, sizlere çanak ve ekipmanlarınızıda ücretsiz olarak almanızı sağlayacaktır.

Digitürk Giriş + Sınırsız İnternet Paketi Kampanyası

Digitürk Giriş + Sınırsız İnternet Paketi Kampanyası detaylı bilgileri, kurulum bilgilerini, kampanya taahhüt bilgilerini ve daha birçok bilgileri yazımızın içerisinde bulabilirsiniz.

digiturk-giris-paketi-limitsiz-internet-kampanyasi

Digitürk, her sene olduğu gibi bu senede sizlerin yararlanması için birçok paketin kampanyasını hizmete sokmuştur. Digitürk kampanyaları arasında belkide sizlerin en çok almak isteyeceği kampanya olan Digitürk Giriş + Sınırsız İnternet Paketi Kampanyası aboneliğini hemen alabilir ve yayınları da böylelikle izlemeye de başlayabilirler. Digitürk Giriş + Sınırsız İnternet Paketi Kampanyası aboneliği almak isteyen arkadaşlarımız, abonelik için 24 ay kullanım taahhütü vermeleri gerekmektedir. Verdiğiniz bu 24 ay taahhüt için ayda sadece 59,99 TL ödeyerek yayınları izlemeye başlayabilirsiniz. Digitürk kampanyasından yararlanan arkadaşlarımız, diledikleri gibi tüm sınırsız internet ile sosyal alemde zaman geçirebileceksiniz.

Digitürk Giriş + Sınırsız İnternet Paketi Kampanyası aboneliğini alan arkadaşlarımız, diledikleri gibi aynı gün hizmet garantisi ile kruulumlarını ücretsiz olarak yaptırabilirler. Kurulum sırasında tüm çanak ve uydu ekipmanları sizlere ücretsiz olarak verilecektir. Aynı zamanda kurulum sırasında sizlerde 30 TL aktivasyon ücreti talep edilmektedir. Bunun dışında kumandanızın piline kadar sizlere ücretsiz olarak gelecektir. Kampanya aboneliği almak isteyen arkadaşlarımızın 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Abonelik alan vatandaşımızın %40 ve üzeri engeli var ise, engelli kampanyasından da yararlanabileceğini belirtmek istiyoruz.

Digitürk Elektrik Kampanyası Detaylı Bilgisi

Digitürk kampanyaları ile sizlerde dilediğiniz gibi tüm yayınları izlemeye hemen başlayabileceksiniz.

digiturk-elektrik-kampanyasi

Digitürk kampanyaları ile sizlerde dilediğiniz gibi tüm yayınları izlemeye hemen başlayabileceksiniz. Digitürk ve Lig TV hizmetlerinden yararlanmak isteyen arkadaşlarımız direk en yakın bayiler ile iletişime geçebilir veya direk olaybu.net sitesi üzerinden hizmetlerden yararlanmaya başlayabilecekler. Digitürk kampanyaları arasında sizlerin izlemesi için o kadar kampanya varki, bu kampanyalardan yararlanarak sizlerde eşsiz Digitürk kampanyalarından yararlanmaya başlayabileceksiniz. Özellikle Digitürk Elektrik Kampanyası ile sizlerde ücretsiz olarak seçeceğiniz paketi izlemeye başlayabileceksiniz.

Digitürk Elektrik Kampanyası indirimlerinden yararlanmak isteyen arkadaşlarımız öncelikle Digitürk aboneliğini başlatmış olmaları gerekmektedir. Digitürk Elektrik Kampanyasını alan arkadaşlarımızın elektrik faturaları 130 TL ve üzeri geliyorsa eğer direk seçeceğiniz bir paketi ücretsiz olarak izleyebilir ve bu sayede sizlerde elektrik faturası yükünüde bu şekilde birnevi hafifletmiş olacaksınız. Elektrik kampanyası ile her ihtiyaca uygun, elektrik aboneliği fırsatları, ister evinize ister iş yerinize esnek paket seçenekleri!

• Digiturk’e yeni üye olanlara LİG TV* ve tüm keyif paketleri 1 ay açık!
• Elektrik güvence bedeli yok!
• Digiturk kurulum ücreti yok!

 

Digitürk Engelli Kampanyası Detaylı Bilgileri

Digitürk sayesinde sizlerde artık dilediğiniz gibi en uygun fiyatlı ve kendinize en uygun paketlerden yararlanmak istiyorsanız eğer direk engelli kampanyasından yararlanabilirsiniz.

digiturk-engelli-kampanyasi

Digitürk sayesinde sizlerde artık dilediğiniz gibi en uygun fiyatlı ve kendinize en uygun paketlerden yararlanmak istiyorsanız eğer direk engelli kampanyasından yararlanabilirsiniz. Evet sevgili arkadaşlar. Digitürk kampanyaları sayesinde en uygun fiyatlarla Digitürk aboneliğinizi alabilirsiniz. Digitürk ile sizlerde dilediğiniz gibi yayınları izleyebilirsiniz. Digitürk kampanyaları arasından sizlerde direk Digitürk engelli kampanyasından yararlanmaya hemen başlayabilir ve yayınları izlemeye hemen başlayabilirsiniz. Digitürk engelli kampanyası hakkında dilerseniz gelin hep beraber detaylı bilgileri alalım ve abonelik işlemlerinizi de böylelikle hemen başlatalım.

digiturk-dunyasinda-neler-var

Digitürk engelli kampanyasından yararlanan arkadaşlarımız giriş paketi + keyif paketlerinden %50 indirimle abonelik işlemlerini başlatabilecekler. Digitürk engelli kampanyasından yararlanan arkadaşlarımız şu belgelere sahip olmaları gerekmektedir.

– T.C. özürlüler idaresi başkanlığınca verilen özürlü kimliği
– Devlet hastanesinden verilen ve oran belirten maluliyet kartı
– Devlet hastanesinden verilen en az 5 imzalı heyet sağlık raporu
– Nüfus cüzdanlarına işlenmiş ve engelli oranı yüzde 40 ve üzerinde olanların nüfus cüzdan fotokopileri
– Emekli Sandığı Serbest Seyahat Kartı ( Gazi Tanıtım Kartı, Şehit Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı, Vazife Malulü Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı)

Digitürk engelli kampanyasından yararlanan arkadaşlarımıza özel olarak ilk ay belgesel, çocuk ve sporsever paketinin yanı sıra ilk ay lig tv yayınlarını da ücretsiz olarak izleyebilecekler. Kampanya kapsamında Bireysel kurulum ücretsiz, aktivasyon bedeli 30 TL’dir.

Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12
Beylikduzu Digiturk