Aylık Arşiv: Aralık 2015

Digitürk Lig TV Paketleri Kampanyası

Digitürk Lig TV Paketleri Kampanyası hakkında detaylı bilgilerin tamamını yazımızın içerisinde bulabilecek ve bu şekilde abonelik işlemlerinizi hemen başlatabileceksiniz.

lig-tv-paketleri-kampanyasi

Digitürk hizmetlerden yararlanmak isteyen tüm arkadaşlarımızda artık en iyi kampanyalara göz atabilir ve abonelik işlemlerinizi de böylelikle başlatabilecekler. Digitürk kampanyalarından yararlanan tüm arkadaşlarımızda artık sorunsuz hizmetlerden yararlanabilecek ve bu şekilde aynı gün hizmet garantisi ile çalışmalara devam edebileceksiniz. Digitürk kampanyaları arasında yer alan Digitürk Lig TV Paketleri Kampanyası ile çalışmalara devam edebilecek ve bu şekilde hizmetlerden yararlanabileceksiniz. Dilerseniz gelin hep beraber Digitürk Lig TV Paketleri Kampanyası hakkında detaylı bilgileri alalım ve hizmetlerden yararlanmaya hemen başlayabileceksiniz.

Digitürk Lig TV Paketleri Kampanyası kapsamında sizlerde giriş paketi + süper lig paketi, şampiyonlar paketi, taraftar paketlerinden bir tanesini alabilecek ve abonelik işlemlerini öyle başlatabileceksiniz. Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımız direk 1 ay sporextra paketi, 1 ay yetişkin paketi ve 1 ay mobil lig tv paketlerini ücretsiz olarak alabileceksiniz. Kampanya kapsamında sizlere verilen Sporextra paketi ile sizlerde İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Brezilya Ligi, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, Formula 1, ATP Masters 1000, Wimbledon Tenis Turnuvasını izlemeye hemen başlayabileceksiniz. Kampanyadan yararlanmak istiyorsanız eğer 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 ay taahhütün ilk 3 ayında %50 indirimle izleyebileceksiniz.

kampanya-fiyat-tablosu

Kampanyadan yararlanan tüm arkadaşlarımızda artık ücretsiz aynı gün kurulum hizmetinden yararlanabileceksiniz. Kampanya kapsamında çanak ve uydu ekipmanlarınızda sizlere ücretsiz olarak verilecektir. Kurulum sırasında sadece Aktivasyon ücreti 30 TL ödeyeceksiniz.

 

Limitsiz İnternet + Film Paketi Kampanyası

Limitsiz İnternet + Film Paketi Kampanyası hakkında detaylı bilgilerin tamamını yazımızın içerisinde bulabilecek ve hizmetlerden yararlanmaya hemen başlayabileceksiniz.

limitsiz-internet-film-paketi-kampanyasi

Digitürk ile artık sizlerde çok uygun fiyatlara abonelik alabileceğiniz kampanyalardan yararlanabilecek ve bu sayede sizlerde sorunsuz olarak en iyi yayınları izleyebileceksiniz. Digitürk kampanyalarından yararlanan tüm arkadaşlarımızda artık sorunsuz hizmet garantisi ile çalışmalarına devam edebilecek ve bu şekilde hizmetlerden yararlanarak ailemizin birer parçası olarak yaşantınıza devam edebileceksiniz. Digitürk kampanyaları arasında yer alan Limitsiz İnternet + Film Paketi Kampanyası ile sizlerde abonelik işlemlerinizi hemen başlatabilir ve bu şekilde sorunsuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz gelin hep beraber Limitsiz İnternet + Film Paketi Kampanyası hakkında daha detaylı bilgi alalım ve aboneliğimizi hemen başlatalım.

Limitsiz İnternet + Film Paketi Kampanyasından yararlanan tüm arkadaşlarımız giriş paketi + film paketi + sınırsız internet aboneliklerini hemen başlatabilecekler. Kampanyadan yararlanan tüm arkadaşlarımız hem Digitürk için, hemde Lig TV için 24 aylık kullanım taahhütü vermeleri gerekmektedir. Kampanya kapsamında Her ay 80’i yeni 800’e yakın film ve yüzlerce belgesel ile Digiturk keyfin HD, internetin limitsiz olsun ve bu şekilde sizlerde ailemirin birer parçası olun.

Limitsiz İnternet + Film Paketi Kampanyası aboneliğinden yararlanan tüm arkadaşlarımızın Digitürk kurulumları talep ettiğiniz gün ve saat içerisinde yararlanabileceksiniz. Kurlum sırasında sadece Aktivasyon ücreti olarak 30 TL ödeyeceksiniz. Kurulum sırasında çanak ve uydu ekipmanlarınızda sizlere ücretsiz olarak verilecektir. Digitürk kurulumunuzdan sonraki 2 iş günü içerisinde internet kurulumunuz ve aktivasyonunuz yapılacaktır.

Digitürk HD Giriş Paketi Kampanyası

Digitürk HD Giriş Paketi Kampanyası hakkında detaylı bilgilerin çoğunu yazımızın içerisinde bulabilecek ve abonelik işlemlerinizi hemen başlayabileceksiniz.

digiturk-hd-paketi-kampanyasi

Sizlerde Digitürk kanalları arasından dilediğinizi seçebilecek ve bu şekilde abonelik işlemlerinizi başlatarak yayınları izlemeye çok uygun fiyatlara başlatabileceksiniz. Digitürk, sizlerin çok uygun fiyatlara Digitürk yayınlarını izlemeniz için çalışmalarına devam ediyor ve bu şekilde sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanmanızı sağlıyor. Digitürk ve Lig TV hizmetlerinden yararlanan tüm arkadaşlarımızda artık kumandayı ellerine aldıkları zaman eşsiz Digitürk yayınlarını izlemeye hemen başlayabiliyorsunuz. Digitürk kampanyaları arasından sizlerde direk Digitürk HD Giriş Paketi Kampanyası ile sizlerde abonelik işlemlerinizi hemen başlatabilir ve bu şekilde sorunsuz hizmetlerden yararlanmaya başlayabileceksiniz. Digitürk HD Giriş Paketi Kampanyası hakkında dilerseniz gelin hep beraber detaylı bilgi alalım ve hizmetlerden yararlanmaya hemen başlayalım.

Digitürk HD Giriş Paketi Kampanyasından yararlanan tüm arkadaşlarımız giriş paketi + 1 keyif paketine abonelik işlemlerini hemen başlatabiliyorlar. Kampanya kapsamında sizlerin izleyebilmesi için 12 Ay HD keyfi, 6 ay yetişkin ve dizi paketi, ilk ay lig tv yayınlarını ücretsiz olarak izleyebileceksiniz. Kampanyadan yararlanmak için 24 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 24 ayın ilk 5 ayı 10,99 TL, 6-12 ayları 24,99 TL ve geriye kalan diğer 12 ay ise 31,99 TL ödeyerek yayınları izlemeye hemen başlayabileceksiniz.

Kampanyadan yararlanan tüm arkadaşlarımızın kurulumları da talep ettiğiniz gün ve saat içerisinde yapılmaktadır. Kampanya kapsamında sizlerde çanak ve uydu ekipmanlarınızı ücretsiz olarak alabileceksiniz. Kampanyadan yararlanan tüm arkadaşlarımız, sadece Aktivasyon ücreti olarak 30 TL ödeyecekler. Bunun dışında hiçbir ücret ödemek zorunda kalmayacaklar.

Digitürk Spor Extra Paketi Kampanyası

Digitürk Spor Extra Paketi Kampanyası ile siz değerli arkadaşlarımızda tüm detaylı bilgileri yazımızın içerisinde bulabilecek ve bu şekilde hizmetlerden yararlanmaya hemen başlayabileceksiniz.

digiturk-sporextra-paketi-kampanyasi

Digitürk ile siz değerli arkadaşlarımzıda artık sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanabilecek ve bu şekilde sorunsuz olarak ailemizin birer parçası olarak HD yayınları izleyebileceksiniz. Digitürk ,sizlerin yararlanması için birçok ucuz kampanyaları hizmete sokmuş bulunmaktadır. Bu ucuz kampanyalar sayesinde sizlerde artık sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanabiliyor ve bu şekilde aileniz ile birlikte yayınları izlemeye hemen başlayabiliyorsunzu. Digitürk abonelik işlemlerinizi başlatarak sizlerde spor yayınlarını izlemek istiyorsanız eğer direk Digitürk Spor Extra Paketi Kampanyası ile abonelik işlemlerinizi başlatabilir ve bu şekilde eşsiz hizmetlerden aynı gün içerisinde yararlanmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz gelin hep beraber Digitürk Spor Extra Paketi Kampanyası hakkında da detaylı bilgileri öğrenmeye hemen başlayalım.

Digitürk Spor Extra Paketi Kampanyasından yararlanan tüm arkadaşlarımızda artık hem giriş paketi kanallarını, hemde spor extra paketi kanallarını günün 24 saati aralıksız izleyebiliyorsunuz. Kampanya kapsamında siz değerli arkadaşlarımızda artık İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Brezilya Ligi, Turkish Airlines Euroleague, Spor Toto Basketbol Ligi, ATP Masters 1000 turnuvası maçlarını, Wimbledon, Formula 1 maçlarını Lig TV 2 ve Lig TV 3 kanallarını izlemeye hemen başlayabileceksiniz. Kampanyadan yararlanmak için 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 aylık taahhüt için ilk 3 ay sadece 19,99 TL ödeyeceksiniz. Geriye kalan aylarda ise 31,99 TL ödeyerek abonelik işlemlerinizi hemen başlatabileceksiniz. Kampanya kapsamında 1 ay yetişkin paketi ve 1 ay lig tv  yayınlarını ücretsiz olarak izleyebileceksiniz.

Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımızın çanak ve uydu ekipmanları da ücretsiz olarak verilecektir. Aynı zamanda kurulumlarınızda ücretsiz olacaktır. Kurulum sırasında sadece aktivasyon ücreti olarak 30 TL ödeyeceksiniz. Bunun dışında hiçbir ücret ödemeyeceksiniz.

Digitürk Film Ve Spor Paketi Kampanyası

Digitürk Film Ve Spor Paketi Kampanyası hakkında tüm detaylı bilgilerin çoğunu yazımızın içerisinde bulabilecek ve bu şekilde sorunsuz olarak yaşantınıza devam edebileceksiniz.

digiturk-film-ve-spor-paketi-kampanyasi

Digitürk ile sizlerde artık dilediğiniz kampanyadan yararlanmaya hemen başlayabilecek ve bu şekilde sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanmaya talep ettiğiniz gün ve saat içerisinde yararlanabileceksiniz. Digitürk kampanyaları ile sizlerde artık aboneliğinizi çok uygun fiyatlarla başlatabilecek ve bu şekilde ailemizin birer parçası olarak yaşantınıza renk katabileceksiniz. Digitürk yayınlarını artık hem filmleri izlemek için, hemde spor yayınlarını izlemek içinde satın alabilecek ve yayınları izlmeeye hemen başlayabileceksiniz. Bu yayınları izlemek için sizlerde direk Digitürk Film Ve Spor Paketi Kampanyası abonelik işlemlerinizi hemen başlatabilecek ve bu şekilde yayınları izleyebileceksiniz. Dilerseniz gelin hep beraber Digitürk Film Ve Spor Paketi Kampanyası hakkında detaylı bilgi alalım.

Digitürk Film Ve Spor Paketi Kampanyası sayesinde artık sizlerde giriş paketi kanallarını, film paketi kanallarını ve süper lig paketi veya şampiyonlar paketilerinden birinin maçlarını izlmeye hemen başlayabileceksiniz. Kampanyadan yararlanmak için sizlerde direk 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir.  Verdiğiniz bu 12 ay taahhütün ilk 4 ayında %50 indirimle yayınları izleyebileceksiniz. Kampanya kapsamında sizlerde 12 ay HD paketini, 1 ay yetişkin paketini, 1 ay mobil lig tv paketini ve spor extra paketini ücretsiz olarak alabilecekler. Kampanya kapsamında sizlere verilen sporextra paketi ile sizlerde İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Brezilya Ligi, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, Formula 1, ATP Masters 1000, Wimbledon Tenis Turnuvası maçlarını 1 ay boyunca izleyebileceksiniz.

kampanya-fiyat

Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımızın kurulumları da talep ettikleri gün ve saat içerisinde ücretsiz olarak yapılacaktır. Kampanya kapsamında sadece Aktivasyon ücreti olarak 20 TL ödeyeceksiniz. Kampanyadan yararlanan tüm arkadaşlarımızın çanak ve uydu ekipmanlarıda ücretsiz olarak verilecektir .

Digitürk Film Paketi Kampanyası Fiyatı

Digitürk Film Paketi Kampanyası hakkında detaylı bilgilerin tüm bilgilerini yazımızın içerisinde bulabilecek ve bu şekilde sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanabileceksiniz.

digiturk-film-paketi-kampanyasi

Digitürk ile siz değerli arkadaşlarımızda artık sorunsuz olarak Digitürk aboneliğiniz hemen başlatabilecek ve bu şekilde ailemizin birer parçası olarak hizmetlerden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Digitürk kampanyaları sayesinde siz değerli arkadaşlarımızda dilediğiniz gibi tüm hizmetlerden yararlanabileceksiniz. Digitürk kampanyaları sayesinde hemen abonelik alın ve aileniz ile birlikte eşsiz yayınları izleyebileceksiniz. Digitürk kampanyaları arasında yer alan Digitürk Film Paketi Kampanyası aboneliğini sizlerde hemen alabilir ve bu şekilde eşsiz yayınları izlemeye hemen başlayabilirsiniz. Digitürk kampanyalarından yararlanmak isteyen tüm arkadaşlarımızda hemen Digitürk Film Paketi Kampanyası aboneliği alabilirler. Dilerseniz gelin hep beraber Digitürk Film Paketi Kampanyası hakkında detaylı bilgileri öğrenmeye hemen başlayalım.

Digitürk Film Paketi Kampanyasndan yararlanan tüm arkadaşlarımızda giriş paketi kanalları + film paketi kanallarını günün 24 saati aralıksız izleyebileceksiniz. Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımızda direk 12 ay taahhüt vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 ay taahhütün ilk 3 ayında sadece 19,99 TL, diğer aylarda ise aylık sadece 35,99 TL ödeyerek yayınları izleyebilirsiniz. Kampanya kapsamında 3 ay yetişkin paketi kanallarını, ilk ay lig tv yayınlarını ve 1 yıl HD paketi keyfinden ücretsiz olarak yararlanabileceksiniz. Aboneliğin 1 yıllık taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde faturalandırılır. 

Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımızda kurulumlarını ücretsiz olarak yaptıracaklardır. Kampanya kapsamında sadece 20 TL aktivasyon ücreti ödeyeceksiniz. Bunun dışında çanak ve uydu ekipmanlarınıza varana kadar ücretsiz olarak evlerinize gelecektir.

 

Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12
Beylikduzu Digiturk