Aylık Arşiv: Temmuz 2017

Kablosuz Erişim Cihazı Kurulumu Nasıl Yapılır?

Digiturk Kablosuz Erişim Cihazı Kurulumu Nasıl Yapılır?

Kablosuz erişim cihazı kolay kurulum programını indirmek için tıklayınız. Kablosuz erişim cihazı uygulamasını link üzerinden indirdikten sonra verilen adımları uygulayarak sorunu kolay bir şekilde giderecek ve yayınları kaldığınız yerden izlemeye devam edeceksiniz. 

kablosus-erisim-cihazi

Programı bilgisayarınıza kaydettikten sonra klasör içindeki EasySetupAsisttant.exe dosyasını çalıştırıp yönlendirmeleri takip ederek kurulum yapabilirsiniz.

Digiturk Uydu Alıcısı İnternete Nasıl Bağlanır?

Digiturk Uydu Alıcısı İnternete Bağlama

İnternet özellikli uydu alıcıları ile uydu alıcınızı internete bağlayarak ekran başında olduğundan daha eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Verdiğimiz hizmetler kapsamında aşağıda verilen adımları takip edebilirsiniz. Uydu alıcınızı internete bağlamak için aşağıdaki adımları takip ediniz.

uydu-alicisi-internete-baglama

• Ethernet kablosu üzerinden: İnternet bağlantınızın aktif olduğundan emin olduktan sonra; kablonun bir ucunu uydu alıcınıza, diğer ucunu modeminize bağlayın. Digiturk kurulumu yapılmış olan uydu alıcınızı internete bağladığınızda kullanıma hazırdır.
• Kablosuz erişim noktası üzerinden: Kablosuz erişim noktasını bilgisayarınıza bağlayın. Kullanmış olduğunuz kablo internetinizi, kablosuz erişim noktasına tanıtın. Bu işlemi yaptıktan sonra kablosuz erişim noktasını uydu alıcınıza bağlayın. Böylece uydu alıcınızın internet bağlantısını gerçekleştirmiş olursunuz.
• Elektrik prizine takılan kablosuz erişim noktası üzerinden: Kablosuz erişim noktasını direkt prize takın, ethernet kablosu yardımıyla uydu alıcınıza bağlayın. Diğer kablosuz erişim kutusunu prize takın ve ethernet kablosu yardımıyla modeminize bağlayın. Her iki erişim noktasındaki ışık, yeşile dönünce uydu alıcınız kullanıma hazır olacaktır. Bu yöntemle internet, uydu alıcınıza elektrik hattı üzerinden iletilmektedir.

Beylikduzu Digiturk