«

»

Avantajlı Elektrik Kampanyası Digitürk’te

Digitürk hersene olduğu gibi bu senede en iyi kampanyalardan yararlanmanızı sağlayan hizmetleri karşınıza çıkarıyor ve sizler için kampanya fırsatlarıyla Digitürk paketlerinden yararlanmanızı sağlıyor.

digiturk-elektrik-kampanyasi-haberler

Digitürk hersene olduğu gibi bu senede en iyi kampanyalardan yararlanmanızı sağlayan hizmetleri karşınıza çıkarıyor ve sizler için kampanya fırsatlarıyla Digitürk paketlerinden yararlanmanızı sağlıyor. Sizlerin karşısına bu sefer Digitürk Elektrik Kampanyası ile çıkıyor. Elektrik faturası kampanyası ile sizlerinde 130 TL ve üzeri faturanız geliyorsa eğer, sizlerde Digitürk paketlerinden bir tanesini hiçbir ücret ödemeden alabiliyor ve dilediğiniz gibi Digitürk yayınlarını izleyebiliyorsunuz. İlk etapta aralarında Adana, Antalya, Kayseri, Konya, Bursa, Eskişehir, Samsun, Trabzon, Denizli, İzmir ve Gaziantep illerinin yer aldığı 11 ilde başlayan uygulamanın, gelecek dönem tüm Türkiye’de yaygınlaştırılması hedefleniyor. 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk