«

»

BabyTV Sizlerle

Digitürk siz değerli arkadaşlarımız için yine birbirinden güzel çocuk kanallarını ücretsiz olarak izlemenizi sağlamaya kaldığı yerden devame diyor.

BabyTV-digiturkte

Digitürk siz değerli arkadaşlarımız için yine birbirinden güzel çocuk kanallarını ücretsiz olarak izlemenizi sağlamaya kaldığı yerden devame diyor. Evet sevgili arkadaşlar. Siz değerli arkadaşlarımız için bu seferde Digitürk Baby TV kanalını yayın hayatına sokmuştur. Digitürk Baby TV kanalıda Digitürk kanalları arasında 162. numarada kendisine yer bulmuştur. Digitürk Baby TV kanalı sayesinde sizlerde 100’ün üstünde ülkede, 650 platformdan, 18 farklı dilde, 50 milyondan fazla izleyicisi olan bir kanal olma özelliği taşımaktadır. Digitürk Baby TV kanalı Charlie ve Sayılar, Tulli, Büyükbaba Nerde, Bay Salyangoz, Popiz, Pitch & Potch, Pim & Pimba ve Emma’nın Tiyatrosu kanalın favori programları arasında yer alıyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk