«

»

Beklenen Film Silsile Yayında.

Digitürk yine birçok kesimin izlediği filmleri yayınlamaya devam ediyor. Özellikle vizyondan yeni çıkan filmleri izlemenizi sağlayan ve bu hizmeti sayesinde her geçen gün abone sayısını arttırmaktadır.

silsile-digiturk-haberleri

Digitürk yine birçok kesimin izlediği filmleri yayınlamaya devam ediyor. Özellikle vizyondan yeni çıkan filmleri izlemenizi sağlayan ve bu hizmeti sayesinde her geçen gün abone sayısını arttıran Digitürk, sizlerin izlemesi için yine en iyi türk filmi olan ve merakla beklenen Silsile Filmini yayın akışına sokmuştur. Sizlerde silsile filmi ile birçok hikayeyi aynı anda yaşacak ve hüzünlü dakikaları geçirmeye hemen başlayabileceksiniz. Dilerseniz gelin hep beraber Silsile filminin konusu hakkında da detaylı bilgileri sizlerle paylaşmaya başlayalım.

Silsile Filminde Amerikada yaşan cenk, memleketine geri dönme kararı alır ve memlekine döner. Çocukluk aşkı cenkin geleceğinden habersizdir. Bu arada cenk’in çocukluk aşkının ismi Ece’dir. Cenk memlekine döner ve Ece Cenki görür ve böylelikle küllenmiş bir aşk yeniden alev alır. Ama arada bir sorun vardır. Ece, Cenkin en yakın arkadaşı Faruk ile beraberdir. Ama bu alevlenen aşk dost filan dinlemeyecektir. Olaylar birbirinin içine geçerek gelişir ve karmaşık şehirli ilişkilerin, derin yaraların ve hayatın kırgınlığının sorgulandığı bu üç insanın yaşamlarını sonsuza kadar değiştirecek olaylar silsilesi de başlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk