Digitürk

Digitürk :

Digitürk siz değerli müşterilerimiz için 1999 yılında kurulmuş edilmiş ve 2000 yılında siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır.  içerisinde 140’ı geçik geniş kanal havuzuyla izleyenlerini büyülemeye başlayan digitürk ; günüzde insan oğlulunun vazgecemediği ihtiyaçlar arasına girmiştir. 14 sene gibi kısa süre içinde Dünya’da ve Türkiye’de adından sıkça söz ettirmeye başlamıştır.  Sizler için bugüne kadar onlarca onlarca paket ve kampanyalarımızı faaliyete soktuk ve sizlerin detaylı olarak bilgi alabileniz ,  abonelik yapabilmeniz , uydu ve canak kurulumunu güvenli eller üzerinden yapabilmeniz adına hemen hemen her bölgeye bayilerimizi faaliyete gecirmiş bulunuyoruz .

Sitemiz siz değerli müşterilerimiz için digitürkün tüm paket ve kampanyaları hakkında siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Hemen hemen her gün birer paketimizi sizlere detaylı bilgi olarak vermekteyiz.  Sitemiz üzerinden siz değerli müşterilerimize şu hizmetleri vermekteyiz.

Sitemiz Üzerinden Verdiğimiz Hizmetler :

Sitemiz üzerinden siz değerli müşterilerimiz için ;

Digitürk Abonelik hizmeti

Online abonelik hizmeti

Arıza bildirimi

Paket ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi

Paket ve kampanya satışı

Lig TV Abonelik hizmeti

Digitürk Dış Kurulum hizmeti

Lig TV Dış Kurulum hizmeti

Digitürk İç Kurulum Hizmeti

Lig TV İç kurulum hizmeti

Teknik destek Hizmeti ( Digitürk / Lig TV ) vermekteyiz .

Sitemiz üzerinden bayilere gereke kalmadan digitürk sahibi olmak isteyen tüm müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bu hizmetlerimizden faydalanabilmek için telefon numaralarımızdan da bizleri arayabilirsiniz.

Bizlere Ulaşabileceğiniz Telefon Numaralarımız :

Sabit Telefon Numaramız : 0212 445 55 65

Görmüş olduğunuz numaralarımızdan bizleri 7/24 saat arayabilir ve sizlere vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.  Sitemiz sizler için bayilere gitmenize gerek kalmadan ; bayilerde yapılan tüm işlemleri sitemiz üzerinden siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz .

Sitemiz üzerinden Türkiye’nin hemen hemen tüm il ve ilçelerinde hizmetlerimizi en üst safhada sürdürmekteyiz .

Türkiyenin tüm illerine ve ilçelerine hizmetlerimiz sürat ile yapılmaktadır. Anında hangi ilde oturuyosanız size yakın en yakın bayimiz sayesinde anında abonelik işlemlerinizi başlatıyoruz .

DİGİTÜRK İYİ SEYİRLER DİLER

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk