«

»

Digitürk 24 TV Kanal Bilgisi

Digitürk 24 TV Kanal Bilgisi

TV 24 kanalımız siz değerli vatandaşlarımıza film, dizi vs. yayınları izlemesine olanak tanıyan bir ulusal kanaldır. Kanalımız ayrıca haber yayını da yapmaktadır.

Kanal, ilk olarak Uzan Grubu tarafından “Max Haber” adıyla kuruldu; fakat yayına “Star Haber 24”  olarak geçti. Bu dönemde kısa bir süre yayın yaptı; daha sonra kapandı. Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’nun Star Medya Grubu’na el koymasının ardından Star gazetesini ve “Kanal 24″‘ün isim hakkı 19 milyon dolar fiyatla satışa çıktı, fakat beklenen ilgi görmedi. Daha sonra Mart 2006’da gerçekleşen ihalede 5 milyon 150 bin dolara Kuzey Kıbrıslı işadamı Ali Özmen Safa satın aldı. Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Ahmet Ertürk, Özmen’in ihalede verdiği 5 milyon 150 bin dolarlık teklifi 8 milyon dolara çıkarması ve ayrıca 4 milyon dolarlık çalışanlardan kaynaklanan kıdem tazminatını ödemesi karşılığında toplam 12 milyon dolara el sıkıştıklarını belirtti.

digiturk-24-tv-kanal-bilgisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk