«

»

Digitürk BEYAZ TV Kanal Bilgisi

Digitürk  BEYAZ TV Kanal Bilgisi

Digitürk beyaz tv kanalımız sayesinde artık 24 saat haber, yarışma programları, filmler ve dizileri izleyebilecek ve dilediğiniz gibi hayatınıza yön verebileceksiniz.

Beyaz TV, 24 Mayıs 2010’da kurulan ulusal televizyon kanalı. Kanal, Ses TV’nin ardılıdır. Türksat 4A, Türksat 3A, D-Smart, Digiturk, Teledünya, Tivibu ve Kablo TV’de izlenebilmektedir. Programları arasında dizi film, tartışma/siyaset, spor, müzik-eğlence, ekonomi, yaşam & yemek, otomobil, sağlık, dini, aktüel, magazin, çocuk, belgesel, gezi, sinema ve haber içerikli programlar yer almaktadır. Beyaz TV Ana Haber’i hafta içi Ferda Yıldırım, hafta sonu ise Volkan Saygıner sunmaktadır. Beyaz TV HD, 15 Temmuz 2014 tarihinde Türksat 4A uydusunun kısmen devreye alınması sonucunda kurulan, Beyaz TV ile eş zamanlı yayın yapan, Beyaz TV‘nin yüksek çözünürlüklü kanalıdır. Beyaz TV HD, D-Smart 40. Kanal’dan, Türksat 4A uydusunda 12380 V 27500 3/4 frekansından izlenebilmektedir.

digiturk-beyaz-tv-kanal-bilgisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk