«

»

Digitürk Çanakkale Bayileri

Digitürk Çanakkale Bayileri :

Digitürk Çanakkale bayileri siz değerli çanakkale halkı iiçin faaliyete sokmuş olduğumuz bayilerimizdir. Bildiğiniz üzere Digitürk siz değerli müşterilerimiz için 2000 yılından bu yana başalı bir grafik çizerek hizmetlerini en üst noktaya taşımıştır.  Sizlerin en azından iyi , kaliteli ve güvenli Televizyon izlemeniz adına bugüne kadar onlarca paket ve kampanya , bu paket ve kampanyalar kapsamında da siz değerli müşterilerimize yüzlerce kanalı sizlerin hizmetinize sunmuş bulunmaktayız .  Öyle ki çanakkale halkının da bu hizmetlerimizden faydalanmasını istedik ve çanakkale de  her ilçeye onlarca bayiler kurup siz değerli çanakkale halkına paket ve kampanya satışı yapmaya başladık.  Çanakkalede hizmete sokmuş olduğumuz Bayilerimizi aşağıda belitmiş bulunuyoruz.

Çanakkale Bayileri :

Çanakkale Merkez

Ayvacık

Bayramiç

Biga

Bozcaada

Çan

Eceabat

Ezine

Lapseki

Yenice

Gelibolu

Bu görmüş olduğunuz ilçelerimiz çanakkalede sizler için hizmet veren bayilerimizin bulunduğu ilçelerdir. Bu ilçelerimize hemen hemen her semtinde birer bayimiz siz değerli çanakkale halkı için hizmet vermektedir. Bu bayilerimiz ayrıca sizler için aşağıda belirtmiş olduğumuz hizmetleri de vermektedir.

Çanakkale Halkı İçin Vermiş Olduğumuz Hizmetlerimiz :

& Digitürk ve Lig TV abonelik hizmeti

& Dış kurulum hizmeti

& İç Kurulum hizmeti

& Teknik destek hizmeti ( Digitürk / Lig TV )

Bu görmüş olduğunuz hizmetler siz değerli çanakkale halkı için vermiş olduğumuz hizmetlerdir. Bu hizmetlerimizi de çeşitli yollar ile alma şansınız bulunmaktadır. Mesela telefon numaralarımızı arayarak hizmetlerimizden ve paketlerimizden faydalanabileceksiniz . Telefon numaralarımızı aşağıda belitmiş bulunuyoruz. Dediğimiz gibi telefon numaralarımızdan bizleri arayarak da vermiş olduğumuz tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Çanakkale Bayisi Müşteri Hizmet Numaralarımız  :

0212 445 55 65

0538 695 73 73

digiturk-canakkale-bayileri

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk