«

»

Digitürk Çorum Bayileri

Digitürk Çorum Bayileri :

Digitürk siz değerli abonelerine ve abone olmayı düşünen tüm vatandaşlarımıza inanılmaz paket ve kampanyaları siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaya devam ediyoruz ve de etmeye de devam edeceğiz. Siz değerli abonelerimiz ve abone olmayı düşünen müşterilerimize  en yararlı gördüğümüz hizmetimiz ; Türkiye genelinde  faaliyete geçmirmiş olduğumuz bayilerimizdir . Bu bayilerimiz siz değerli müşterilerimize ve abonelerimize biilmek ve öğrenmek için can attığınız tüm bilgileri sizlere detaylı olarak attarmaktadır .  Uzman çalışan personel kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti vermek için elimizden gelen tüm çabayı ve gayreti göstermekteyiz.
Sizlere anlatmak istediğimiz ve üzerine titrediğimiz bayimiz olan “Digitürk Çorum Bayileri” mizi anlatmak istiyoruz . Hadi Başlayalım.

Çorum Bayileri :

Alaca

Bayat

Çorum Merkez

İksipli

Kargı

Mecitözü

Ortaköy

Osmancık

Sungurlu

Dodurga

Laçin

Oğuzlar

Bu bayilerimiz siz değerli çorum halkı için birbirinden güzel hizmetleri de beraberinde vermektedir. Birbirinden güzel hizmetleri sizlere vermek için gayret gösteren bu bayilerimiz, aynı zamanda Digitürk ile ilgili tüm sorunlarınızı da bildirebileceniz bir uzaman personel çalışanları bulunmaktadır.  Görmüş olduğunuz bayilerimiz sizler için aşağıdaki hizmetlerimizi vermek için gece gündüz çalışmalarına devam etmektedir.

Çorum Bayilerinde Verdiğimiz Olduğumuz Hizmetler :

= Abonelik hizmeti

= Dış kurulum ( çanak ) hizmeti

= İç kurulum ( uydu ) hizmeti

= Lig TV satış Hizmeti

= Teknik destek hizmeti

Görmüş olduğunuz bu hizmetlerimiz bayilerimizde verdiğimiz temel hizmetlerdir. Hizmetlerimizden faydalanabilmeniz adına hem bayilerimize başvurabilir , hemde bizleri aşağıda görmüş olduğunuz telefon numaralarımızdan da arayarak görmüş olduğunuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Telefon Numaralarımız :

0212 445 55 65

0538 695 73 73

digiturk-corum-bayileri

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk