«

»

Digitürk Dizi Paketi Kampanyası Ve Fiyatı

Digitürk Dizi Paketi Kampanyasından yararlanmak isteyen arkadaşlarımız da direk yazımızın içerisinde kampanyanın detaylarını bulabilir ve abonelik işlemlerinizi de hemen başlatabilirsiniz.

digiturk-dizi-paketi-kampanyasi

Digitürk ile sizlerde dilediğiniz tüm kampanyadan yararlanarak abonelik işlemlerinizi başlatabilir ve eşsiz Digitürk yayınlarını izlemeye hemen başlatabilirsiniz. Digitürk kampanyaları arasında birçok kampanya, sizlerin eşsiz digitürk yayınlarını çok uygun fiyatlara izleyebilmenizi sağlamaktadır. Digitürk kampanyaları arasında en iyi dizileri ve izleyebilmeniz için Digitürk Dizi Paketi Kampanyasını hizmete sokmuş bulunmaktayız. Bu kampanya sayesinde sizlerde giriş paketi üzerine yerli ve yabancı tüm dizileri izleyebileceksiniz. Digitürk Dizi paketi kampanyası sayesinde sizlerde artık dilediğiniz gibi tüm dizileri günün 24 saati aralıksız izleyebileceksiniz.

Digitürk Dizi Paketi Kampanyası abonelik işlemlerini başlatmak isteyen arkadaşlarımız direk 12 ay taahhüt vererek aboneliklerini başlatabilirler. Digitürk Dizi Paketi Kampanyasından yararlanmak isteyen arkadaşlarımız direk ilk 3 ay 19,99 TL ödeyerek yayınları izlemeye hemen başlayabilecekler. Digitürk dizi paketi kampanyasından yararlanan arkadaşlarımız geriye kalan diğer aylarda ise ayda sadece 35,99 TL ödeyerek yayınları izlemeye başlayabilirsiniz. Digitürk dizi paketi kampanyasından yararlanan arkadaşlarımıza da birçok hediye paket verilmektedir. Kampanya kapsamında ilk ay lig tv, 1 yıl hd keyfini dilediğiniz gibi izleyeceksiniz. Bu hizmet için 12 ay Dizi Paket taahhüdü verilmesi durumunda kurulum ücreti ödenmemektedir. Aktivasyon ise 20 TL’dir.

Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımızın kurulumları talep ettikleri gün ve saat içerisinde ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bu kampanya kapsamında sizlerde belirttiğimiz ücret dışında hiçbir ek ücret ödemeyeceksiniz. Ayrıca kampanya, sizlere çanak ve ekipmanlarınızıda ücretsiz olarak almanızı sağlayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk