«

»

Digiturk E48 / E48-32 Hata Kodu

Digiturk E48 / E48-32 Hata Kodu ve Çözümü

Digiturk E48 / E48-32 Hata Kodu sinyal seviyesinde azalma olduğu zaman görülen bir hata kodudur. Bölgenizde yağış vb. hava muhalefetleri var ise sinyal seviyesinde azalma sorununu yaşıyor olabilirsiniz. Sorunu gidermek adına verilen adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Sorununun düzelmemesi halinde müşteri temsilcilerimiz ile iletişme geçerek çözüm talebinde bulunabilir ve teknik servis desteği alarak yayınları kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz. 

e48-32-hata-kodu-digiturk

Bulunduğunuz bölgede yoğun hava muhalefeti (Şiddetli Yağmur, Kar, Fırtınalar) varsa herhangi bir işlem yapmadan bekleyiniz. Hava muhalefeti yoksa kutunuzun arkasında yer alan beyaz anten kablosunun takılı olduğundan emin olunuz. Kablo takılı ise kutunuzun elektrik fişini çekip taktıktan sonra  Digiturk kumandanız ile MENÜ(OPTS)/Kurulum/Kolay Kurulum menüsüne girerek kanal kurulumu yapınız. Yayın aldığınız sistem, site veya apartmanın tümü için yayın veriyorsa sistemin genelinde bir sorun olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk