«

»

Digiturk E49 / E49-32 Hata Kodu

Digiturk E49 / E49-32 Hata Kodu ve Nedeni

Digiturk E49 / E49-32 Hata Kodu LNB’nin aşırı yüklü olduğunu ifade etmektedir. Sinyal bağlantı noktalarında bir hata oluştuğu zaman nadiren görülen bir hata kodudur. Sinyal seviyesinin sürekli azalması durumunda LNB aşırı yüklü hata kodu Digiturk E49 / E49-32 Hata Kodu almanız olasıdır. Bu gibi durumlarda yapacağınız basit bir kaç uygulama kapsamında sorunu giderebilirsiniz. Sorunu gidermek adına aşağıda verilen adımları takip edebilirsiniz. Sorunun düzelmemesi durumunda servis ekipleri ile iletişime geçerek teknik destek talep edebilirsiniz.

e49-32-hata-kodu-digiturk

Kutunuzun elektrik fişini çıkarıp takınız. Ardından tekrar kontrol ediniz. Tüm işlemler yapılmasına rağmen sorun çözülmedi ise bölgenizdeki teknik servisinize başvurunuz. Sinyal bağlantı noktalarında bir sorun olduğunda görülebilen bir hatadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk