«

»

Digitürk E52 E58 Hatası | Sinyal Seviyesinde Azalma Var

Digitürk E52 E58 Hatası

Bildiğiniz üzere bugün digitürk ve lig tv izlemeyen ev kalmamış ve buna bağlı olarak da uyduda bazen çeşitli kodlarla hatalar karşımıza çıkmaktadır. Bizde digitürk bayisi olarak siz değerli vatandaşlarımıza bugün digitürk hata kodları arasında yer alan E52 E58 hatası hakkında detaylı bilgi ve E52 E58 hatasının çözümünü söyleyeceğiz.

Digitürk E52 E58 Hata Çözümü

Sinyal seviyesinde azalma var.

Bu sorun hava muhalefeti,Sinyal kablosu bağlantısı ya da çanak anten durumu kaynaklı görülebilir.Sorun bazı durumlarda tüm kanallarda görülürken bazen de sadece birkaç kanalda görülebilmektedir. Bulunduğunuz bölgede yoğun hava muhalefeti varsa herhangi bir işlem yapmadan bekleyiniz.Hava muhalefeti yoksa öncelikle kutunuzun arkasında yer alan beyaz anten kablosunun takılı olduğundan emin olunuz. Kablo takılı ise öncelikle kutunuzun elektrik fişini çekip taktıktan sonra kumandanız üzerinden kolay kurulumişlemi yapınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk