«

»

Digitürk E76-1 Hatası

E76-1 Hatası

Bildiğiniz üzere bugün digitürk ve lig tv izlemeyen ev kalmamış ve buna bağlı olarak da uyduda bazen çeşitli kodlarla hatalar karşımıza çıkmaktadır. Bizde digitürk bayisi olarak siz değerli vatandaşlarımıza bugün digitürk hata kodları arasında yer alan E76-1 hatası hakkında detaylı bilgi ve E76-1 hatasının çözümünü söyleyeceğiz.

E76-1 Hatası Çözümü

Digiturk Plus kutularda bulunan sabit disk,o kutu dışında kullanılamamaktadır.Sabit diskin sökülüp başka bir kutuya takılması veya bir kutuya yeni bir sabit disk takılması durumlarında,kayıt fonksiyonları,kutu yazılımı tarafından engellenecektir.Sabit diskinizin Digiturk tarafından arızaya bağlı değişiminde ya da yeni kurulumda, bu tanımlamanın aktif hle gelmesi için bir süre beklemeniz gerekmektedir.Kutunuzu, çözüme yönelik sinyal gönderilmesi için yayın alır durumda veya kullanmadığınız zamanlarda Stand By modunda bekletebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk