«

»

Digitürk Elektrik Kampanyası Detaylı Bilgisi

Digitürk kampanyaları ile sizlerde dilediğiniz gibi tüm yayınları izlemeye hemen başlayabileceksiniz.

digiturk-elektrik-kampanyasi

Digitürk kampanyaları ile sizlerde dilediğiniz gibi tüm yayınları izlemeye hemen başlayabileceksiniz. Digitürk ve Lig TV hizmetlerinden yararlanmak isteyen arkadaşlarımız direk en yakın bayiler ile iletişime geçebilir veya direk olaybu.net sitesi üzerinden hizmetlerden yararlanmaya başlayabilecekler. Digitürk kampanyaları arasında sizlerin izlemesi için o kadar kampanya varki, bu kampanyalardan yararlanarak sizlerde eşsiz Digitürk kampanyalarından yararlanmaya başlayabileceksiniz. Özellikle Digitürk Elektrik Kampanyası ile sizlerde ücretsiz olarak seçeceğiniz paketi izlemeye başlayabileceksiniz.

Digitürk Elektrik Kampanyası indirimlerinden yararlanmak isteyen arkadaşlarımız öncelikle Digitürk aboneliğini başlatmış olmaları gerekmektedir. Digitürk Elektrik Kampanyasını alan arkadaşlarımızın elektrik faturaları 130 TL ve üzeri geliyorsa eğer direk seçeceğiniz bir paketi ücretsiz olarak izleyebilir ve bu sayede sizlerde elektrik faturası yükünüde bu şekilde birnevi hafifletmiş olacaksınız. Elektrik kampanyası ile her ihtiyaca uygun, elektrik aboneliği fırsatları, ister evinize ister iş yerinize esnek paket seçenekleri!

• Digiturk’e yeni üye olanlara LİG TV* ve tüm keyif paketleri 1 ay açık!
• Elektrik güvence bedeli yok!
• Digiturk kurulum ücreti yok!

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk