«

»

Digitürk Engelli Kampanyası Detaylı Bilgileri

Digitürk sayesinde sizlerde artık dilediğiniz gibi en uygun fiyatlı ve kendinize en uygun paketlerden yararlanmak istiyorsanız eğer direk engelli kampanyasından yararlanabilirsiniz.

digiturk-engelli-kampanyasi

Digitürk sayesinde sizlerde artık dilediğiniz gibi en uygun fiyatlı ve kendinize en uygun paketlerden yararlanmak istiyorsanız eğer direk engelli kampanyasından yararlanabilirsiniz. Evet sevgili arkadaşlar. Digitürk kampanyaları sayesinde en uygun fiyatlarla Digitürk aboneliğinizi alabilirsiniz. Digitürk ile sizlerde dilediğiniz gibi yayınları izleyebilirsiniz. Digitürk kampanyaları arasından sizlerde direk Digitürk engelli kampanyasından yararlanmaya hemen başlayabilir ve yayınları izlemeye hemen başlayabilirsiniz. Digitürk engelli kampanyası hakkında dilerseniz gelin hep beraber detaylı bilgileri alalım ve abonelik işlemlerinizi de böylelikle hemen başlatalım.

digiturk-dunyasinda-neler-var

Digitürk engelli kampanyasından yararlanan arkadaşlarımız giriş paketi + keyif paketlerinden %50 indirimle abonelik işlemlerini başlatabilecekler. Digitürk engelli kampanyasından yararlanan arkadaşlarımız şu belgelere sahip olmaları gerekmektedir.

– T.C. özürlüler idaresi başkanlığınca verilen özürlü kimliği
– Devlet hastanesinden verilen ve oran belirten maluliyet kartı
– Devlet hastanesinden verilen en az 5 imzalı heyet sağlık raporu
– Nüfus cüzdanlarına işlenmiş ve engelli oranı yüzde 40 ve üzerinde olanların nüfus cüzdan fotokopileri
– Emekli Sandığı Serbest Seyahat Kartı ( Gazi Tanıtım Kartı, Şehit Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı, Vazife Malulü Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı)

Digitürk engelli kampanyasından yararlanan arkadaşlarımıza özel olarak ilk ay belgesel, çocuk ve sporsever paketinin yanı sıra ilk ay lig tv yayınlarını da ücretsiz olarak izleyebilecekler. Kampanya kapsamında Bireysel kurulum ücretsiz, aktivasyon bedeli 30 TL’dir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk