«

»

Digitürk Film Paketi Kampanyası Fiyatı

Digitürk Film Paketi Kampanyası hakkında detaylı bilgilerin tüm bilgilerini yazımızın içerisinde bulabilecek ve bu şekilde sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanabileceksiniz.

digiturk-film-paketi-kampanyasi

Digitürk ile siz değerli arkadaşlarımızda artık sorunsuz olarak Digitürk aboneliğiniz hemen başlatabilecek ve bu şekilde ailemizin birer parçası olarak hizmetlerden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Digitürk kampanyaları sayesinde siz değerli arkadaşlarımızda dilediğiniz gibi tüm hizmetlerden yararlanabileceksiniz. Digitürk kampanyaları sayesinde hemen abonelik alın ve aileniz ile birlikte eşsiz yayınları izleyebileceksiniz. Digitürk kampanyaları arasında yer alan Digitürk Film Paketi Kampanyası aboneliğini sizlerde hemen alabilir ve bu şekilde eşsiz yayınları izlemeye hemen başlayabilirsiniz. Digitürk kampanyalarından yararlanmak isteyen tüm arkadaşlarımızda hemen Digitürk Film Paketi Kampanyası aboneliği alabilirler. Dilerseniz gelin hep beraber Digitürk Film Paketi Kampanyası hakkında detaylı bilgileri öğrenmeye hemen başlayalım.

Digitürk Film Paketi Kampanyasndan yararlanan tüm arkadaşlarımızda giriş paketi kanalları + film paketi kanallarını günün 24 saati aralıksız izleyebileceksiniz. Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımızda direk 12 ay taahhüt vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 ay taahhütün ilk 3 ayında sadece 19,99 TL, diğer aylarda ise aylık sadece 35,99 TL ödeyerek yayınları izleyebilirsiniz. Kampanya kapsamında 3 ay yetişkin paketi kanallarını, ilk ay lig tv yayınlarını ve 1 yıl HD paketi keyfinden ücretsiz olarak yararlanabileceksiniz. Aboneliğin 1 yıllık taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde faturalandırılır. 

Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımızda kurulumlarını ücretsiz olarak yaptıracaklardır. Kampanya kapsamında sadece 20 TL aktivasyon ücreti ödeyeceksiniz. Bunun dışında çanak ve uydu ekipmanlarınıza varana kadar ücretsiz olarak evlerinize gelecektir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk