«

»

Digitürk Film Ve Dizi Paketi Kampanyası

Digitürk Film Ve Dizi Paketi Kampanyası ile ilgili tüm bilgilere direk yazımızın içerisinde bulabilecek ve bu şekilde abonelik işlemlerinizi başlatabileceksiniz.

digiturk-film-ve-dizi-paketi-kampanyasi

Digitürk kampanyalarından sizlerde hemen yararlanarak eşsiz Digitürk yayınlarını izleyebilir ve bu şekilde Digitürk ailemizin birer parçası olarak yaşantınıza devam edebilirsiniz. Digitürk kampanyaları ile sizlerde yararlanmak ve aboneliğinizi hemen başlatabilirsiniz. Digitürk, siz değerli arkadaşlarımızın izlemesi ve yararlanabilmesi için onlarca kampanyayı hizmete sokmuştur. Bu kampanyalar arasında siz değerli arkadaşlarımızda Digitürk Film Ve Dizi Paketi Kampanyasından yararlanmaya başlayabileceksiniz. Digitürk Film Ve Dizi Paketi Kampanyasından yararlanan arkadaşlarımız artık koltuklarına uzandıkları zaman dilediğiniz gibi tüm hizmetlerden yararlanabilir ve bu şekilde yayınları izleyebilirsiniz.

Digitürk Film Ve Dizi Paketi Kampanyasından yararlanan arkadaşlarımız 12 ay kullanım taahhütü ile sizlerde abonelik işlemlerinizi hemen başlatabileceksiniz. Digitürk Film Ve Dizi Paketi Kampanyası dahilinde sizlerin karşısına giriş paketi + film paketi + dizi paketi kanallarını izleyeceksiniz. Kampanyamızdan yararlanan arkadaşlarımız ilk 3 ay ayda sadece 19,99 TL ödeyerek yayınlarını izlemeye başlayabilirsiniz. Giriş + Film ve Dizi Paketi, ilk 3 ay ayda 19,99 TL ve kalan aylar ayda 51,99 TL olarak faturalanır. 1 yıl ücretsiz HD hediyesi için HD servisine 1 yıl taahhütle üye olmak gerekmektedir. 

Digitürk kurulumunuza gelirsek eğer aynı gün kurulum hizmetinden de ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Çanak ve uydu ekipmanlarınızı da ücretsiz olarak alabilecek ve kurulum sırasında sadece aktivasyon ücreti olarak 20 TL ödeyerek yayınları izleyebilirsiniz. Taahhütünüzü sonlandığı ay itibarı ile; almış olduğunuz indirimlerin toplam bedeli, kalan ayların toplam bedeli seçeneklerinden hangisi sizin açısından daha avantajlı ise yalnızca bu tutar tarafınıza faturalanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk