«

»

Digitürk Film Ve Spor Paketi Kampanyası

Digitürk Film Ve Spor Paketi Kampanyası hakkında tüm detaylı bilgilerin çoğunu yazımızın içerisinde bulabilecek ve bu şekilde sorunsuz olarak yaşantınıza devam edebileceksiniz.

digiturk-film-ve-spor-paketi-kampanyasi

Digitürk ile sizlerde artık dilediğiniz kampanyadan yararlanmaya hemen başlayabilecek ve bu şekilde sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanmaya talep ettiğiniz gün ve saat içerisinde yararlanabileceksiniz. Digitürk kampanyaları ile sizlerde artık aboneliğinizi çok uygun fiyatlarla başlatabilecek ve bu şekilde ailemizin birer parçası olarak yaşantınıza renk katabileceksiniz. Digitürk yayınlarını artık hem filmleri izlemek için, hemde spor yayınlarını izlemek içinde satın alabilecek ve yayınları izlmeeye hemen başlayabileceksiniz. Bu yayınları izlemek için sizlerde direk Digitürk Film Ve Spor Paketi Kampanyası abonelik işlemlerinizi hemen başlatabilecek ve bu şekilde yayınları izleyebileceksiniz. Dilerseniz gelin hep beraber Digitürk Film Ve Spor Paketi Kampanyası hakkında detaylı bilgi alalım.

Digitürk Film Ve Spor Paketi Kampanyası sayesinde artık sizlerde giriş paketi kanallarını, film paketi kanallarını ve süper lig paketi veya şampiyonlar paketilerinden birinin maçlarını izlmeye hemen başlayabileceksiniz. Kampanyadan yararlanmak için sizlerde direk 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir.  Verdiğiniz bu 12 ay taahhütün ilk 4 ayında %50 indirimle yayınları izleyebileceksiniz. Kampanya kapsamında sizlerde 12 ay HD paketini, 1 ay yetişkin paketini, 1 ay mobil lig tv paketini ve spor extra paketini ücretsiz olarak alabilecekler. Kampanya kapsamında sizlere verilen sporextra paketi ile sizlerde İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Brezilya Ligi, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, Formula 1, ATP Masters 1000, Wimbledon Tenis Turnuvası maçlarını 1 ay boyunca izleyebileceksiniz.

kampanya-fiyat

Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımızın kurulumları da talep ettikleri gün ve saat içerisinde ücretsiz olarak yapılacaktır. Kampanya kapsamında sadece Aktivasyon ücreti olarak 20 TL ödeyeceksiniz. Kampanyadan yararlanan tüm arkadaşlarımızın çanak ve uydu ekipmanlarıda ücretsiz olarak verilecektir .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk