«

»

Digitürk Giriş + Sınırsız İnternet Paketi Kampanyası

Digitürk Giriş + Sınırsız İnternet Paketi Kampanyası detaylı bilgileri, kurulum bilgilerini, kampanya taahhüt bilgilerini ve daha birçok bilgileri yazımızın içerisinde bulabilirsiniz.

digiturk-giris-paketi-limitsiz-internet-kampanyasi

Digitürk, her sene olduğu gibi bu senede sizlerin yararlanması için birçok paketin kampanyasını hizmete sokmuştur. Digitürk kampanyaları arasında belkide sizlerin en çok almak isteyeceği kampanya olan Digitürk Giriş + Sınırsız İnternet Paketi Kampanyası aboneliğini hemen alabilir ve yayınları da böylelikle izlemeye de başlayabilirler. Digitürk Giriş + Sınırsız İnternet Paketi Kampanyası aboneliği almak isteyen arkadaşlarımız, abonelik için 24 ay kullanım taahhütü vermeleri gerekmektedir. Verdiğiniz bu 24 ay taahhüt için ayda sadece 59,99 TL ödeyerek yayınları izlemeye başlayabilirsiniz. Digitürk kampanyasından yararlanan arkadaşlarımız, diledikleri gibi tüm sınırsız internet ile sosyal alemde zaman geçirebileceksiniz.

Digitürk Giriş + Sınırsız İnternet Paketi Kampanyası aboneliğini alan arkadaşlarımız, diledikleri gibi aynı gün hizmet garantisi ile kruulumlarını ücretsiz olarak yaptırabilirler. Kurulum sırasında tüm çanak ve uydu ekipmanları sizlere ücretsiz olarak verilecektir. Aynı zamanda kurulum sırasında sizlerde 30 TL aktivasyon ücreti talep edilmektedir. Bunun dışında kumandanızın piline kadar sizlere ücretsiz olarak gelecektir. Kampanya aboneliği almak isteyen arkadaşlarımızın 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Abonelik alan vatandaşımızın %40 ve üzeri engeli var ise, engelli kampanyasından da yararlanabileceğini belirtmek istiyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk