«

»

Digitürk Giriş ve Keyif Paketi Fiyatı

Digitürk Giriş ve Keyif Paketi Kampanyası

Digitürk Giriş ve Keyif Paketi Kampanyası sayesinde sizde artık oldukça kolay bir şekilde Digitürk abonesi olabilecek ve abone olduğunuz paketler ile eski yayınlara veda ederek en sevilen içerikleri HD kalite ile izleyeceksiniz. Sunulan kampanya kapsamında sizde eski yayınlardan sıkıldıysanız ve yeni içeriklere sahip olan yayınları kaliteli bir şekilde izlemek istiyorsanız bunun için verdiğimiz hizmetler ile kolayca Digitürk abonesi olabilirsiniz. Digitürk Giriş ve Keyif Paketi Fiyat açısından oldukça uygun olmasının yanı sıra yediden yetmişe herkesin seveceği içeriklere sahip olan bir pakettir. Ayda sadece 9.99 TL ödeyerek en sevilen içeriklerin tadını doyasıya çıkartacaksınız.

digiturk-giris-ve-keyif-paketleri

Kampanyada Neler Var?

  • Dilediğiniz bir keyif paketi: Seçtiğiniz bir keyif paketi ile belgesel, çocuk ve sporsever gibi kanalları takip edebileceksiniz.

  • En seçkin kanallar: Yerel ve ulusal kanalların yanı sıra beraberinde bir çok belgesel kanalını da izleyebileceksiniz.

  • 12 ay HD ücretsiz: Tam 1 yıl boyunca ek ücret ödeme derdi olmadan yayınları HD kalitede takip edebilirsiniz.

  • Eğlencenin adresi Digitürk: Yerli belgeseller, yemek programları, konserler ve life-style programların yer aldığı en kaliteli ve zengin belgesel, müzik-eğlence ve yaşam kanalları…

Kampanya Detayı

Kampanya kapsamında; 12 ay taahhütle aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; 60’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 50 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir; 90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 6 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 60 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce kurulum sırasında alınır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk