«

»

Digitürk HD Giriş Paketi Kampanyası

Digitürk HD Giriş Paketi Kampanyası hakkında detaylı bilgilerin çoğunu yazımızın içerisinde bulabilecek ve abonelik işlemlerinizi hemen başlayabileceksiniz.

digiturk-hd-paketi-kampanyasi

Sizlerde Digitürk kanalları arasından dilediğinizi seçebilecek ve bu şekilde abonelik işlemlerinizi başlatarak yayınları izlemeye çok uygun fiyatlara başlatabileceksiniz. Digitürk, sizlerin çok uygun fiyatlara Digitürk yayınlarını izlemeniz için çalışmalarına devam ediyor ve bu şekilde sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanmanızı sağlıyor. Digitürk ve Lig TV hizmetlerinden yararlanan tüm arkadaşlarımızda artık kumandayı ellerine aldıkları zaman eşsiz Digitürk yayınlarını izlemeye hemen başlayabiliyorsunuz. Digitürk kampanyaları arasından sizlerde direk Digitürk HD Giriş Paketi Kampanyası ile sizlerde abonelik işlemlerinizi hemen başlatabilir ve bu şekilde sorunsuz hizmetlerden yararlanmaya başlayabileceksiniz. Digitürk HD Giriş Paketi Kampanyası hakkında dilerseniz gelin hep beraber detaylı bilgi alalım ve hizmetlerden yararlanmaya hemen başlayalım.

Digitürk HD Giriş Paketi Kampanyasından yararlanan tüm arkadaşlarımız giriş paketi + 1 keyif paketine abonelik işlemlerini hemen başlatabiliyorlar. Kampanya kapsamında sizlerin izleyebilmesi için 12 Ay HD keyfi, 6 ay yetişkin ve dizi paketi, ilk ay lig tv yayınlarını ücretsiz olarak izleyebileceksiniz. Kampanyadan yararlanmak için 24 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 24 ayın ilk 5 ayı 10,99 TL, 6-12 ayları 24,99 TL ve geriye kalan diğer 12 ay ise 31,99 TL ödeyerek yayınları izlemeye hemen başlayabileceksiniz.

Kampanyadan yararlanan tüm arkadaşlarımızın kurulumları da talep ettiğiniz gün ve saat içerisinde yapılmaktadır. Kampanya kapsamında sizlerde çanak ve uydu ekipmanlarınızı ücretsiz olarak alabileceksiniz. Kampanyadan yararlanan tüm arkadaşlarımız, sadece Aktivasyon ücreti olarak 30 TL ödeyecekler. Bunun dışında hiçbir ücret ödemek zorunda kalmayacaklar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk