«

»

Digitürk Hd Keyif Paketleri

digitürk yine yaptı yapacağını. yine siz değerli müşterilerine inanılmaz paketler ve kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. bu kez ki paketimiz hd paketi. bu paketin içerisinde filmlerinizi gercekcibir şekilde izlenmesine olanak sağlamaktadır. paketin içerisinde  kutu seceneği bulunmaktadır. bu kutu seceneklerinin içeriisinde hd ve hd plus paketi diye 2 adet paket bulunmaktadır.

hd paketi:  izlediğiniz filmleri,dizileri veya dinlediğiniz müzikleri hd farkıyla izlemek veya dinlemek isteyenler için harika bir pakettir. izlemek istediğiniz filmleri sanki evinizin içinde gercekten canlanıyormuş gibi hissetmeye hazırmısınız? bizde hd farkıyla hazır olun. cünkü hd farkı filmlerinizi sanki yanı başınızdaymış gibi,gercekte varmış gibi seyretmenize olanak sağlamaktadır.12 ay taahhüt verene ayda sadece 7 tldir.

hd plus paketi: hd plus paketiyle istediğiniz filmleri kacırmanız artık tarihe karışacak. nasıl mı? hemen anlatalım. hd plus izlemek istediğiniz filmleri kaydeder ve istediğiniz zaman acıp izlemenize olanak sağlar. yoğun iş temposu yuzunden artık filmlerinizi kacırmayacak istediğiniz zaman istediğiniz filmi acıp izleyebileceksiniz.herhangi bir digitürk platin paketine sahip olmanız durumunda ayda sadece 24,99 tlye bu paketten faydalanabileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk