«

»

Digitürk İptali

Merhaba değerli arkadaşlar size “digitürk servisini nasıl iptal edilir” bu konuda bilgi vericem.

Digitürk üyeliğinizi iptal ettirmek için 0 (212) 473 73 73 telefonundan müşteri hizmetlerini arayıp digitürk aboneliğinizi iptal etmek istediğinizi belirtiniz.Digitürk yetkilileri size bir kaç soru sorup size nasıl iptal işlemini yapıcağınız konusunda bilgi veriyorlar.Sizden bir dilekçe ile digitürk yetkililerin vericeği faks numarasına iptal dilekçesi ile birlikte kimlik fotokopisini vericekleri numara fakslamanızı istiyorlar.Size dilekçe örneğini aşağıda gösterelim isterseniz yeni bir dilekçe de hazırlayabilirisiniz.

Dilekçe Örneği Aşağıdaki gibidir ;

Digitürk Müşteri Hizmetlerine

Talepte Bulunan Kullanıcı : ( Ad ve Soyad yazınız )

Digitürk Abone Numarası : ( Abonelik numaranızı yazınız )

Cep Telefonu : ( Digitürk’e kayıtlı olan telefon numarasını yazınız )

Konu : Digitürk abonelik iptal talebi.

İptal Sebebi : ( Digitürk’ü neden iptal ettirmek istediğinizi yazınız )

Açıklamalar : Digitürk Müşteri Hizmetleri ile ../…/20.. tarihinde yapmış olduğum telefon görüşmesinde Digitürk Aboneliğimin iptalinin gerçekleşebilmesi için iptal talebimi belirten bir dilekçe ile nüfus cüzdanı fotokopisinin ( Müşteri Hizmetinde size verilen faks numarası ) faks numarasına faks çekilmesi halinde iptal işlemenin gerçekleştirileceği Müşteri Hizmeti tarafından bildirilmiştir.

Sonuç Ve Talep : Yukarıda açıklamış olduğum nedenlerle Digitürk üyeliğimin İPTAL EDİLMESİNİ, İptal talebimden sonra tarafınızdan verilen Receiver’i sözleşmedeki adresimden gelip alabileceğinizi, İptal işleminin tarafınızca yapılmaması halinde ya da geç yapılması halinde ve Receiver’in tarafınızca teslim alınmaması halinde sorumluluk kabul etmediğimi bildirir, dilekçemdeki talep doğrultusunda iptal işlemimin gerçekleştirilmesini saygılarımla arz ve talep ederim. ../…/20.. ( Tarih )

İptal talebinde bulunan kişi

( Ad ve Soyadınızı yazıp altına imzalayınız.

Eki : Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk