«

»

Digitürk Kanal B Kanal Bilgisi

Digitürk Kanal B Kanal Bilgisi

Digitürk Kanal B kanalımız siz değerli digitürk izleyenlerimizin güzel vakit geçirebilmeleri adına yayına sokmuş olduğumuz digitürk kanalıdır. Kanalımız sizler için günün 24 saati aralıksız yayın yapmakta ve sizlerin damak tadına uygun yayınlar yayınlamaktadır.

Kanal B, Başkent Üniversitesi’nin kurduğu ulusal yayın yapan bir televizyon kanalı. Ayrıca bu kanalla ilişkili bir de radyo istasyonu (Radyo Başkent) vardır.

Kanal B, yayınladığı bütün programların bir kopyasını Kanal B Program Arşivi sayfasında yayınlayarak izleyicilerine geçmiş tarihli yayınlara ulaşma imkânını sağlamaktadır. Program Arşivi uygulaması Türk televizyon kanalları içerisinde ilk defa Kanal B tarafından hayata geçirilmiştir. Türksat 3A, Kablo TV, Digiturk ve D-Smart’tan yayın yapmaktadır. Şu an için Teledünya’dan yayın yapmamaktadır.

digiturk-kanal-b-kanal-bilgisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk