«

»

Digitürk Keyif Paketleri – Belgesel Paketi

Digitürk Keyif Paketleri

Digitürk bayii olarak siz değerli vatandaşlarımıza digitürk ve lig tv hizmetlerimiz hakkında en ince ayrıntıyı vermeye yıllardan beri bayimiz üzerinden, telefon numaralarımız üzerinden ve internet sitemiz üzerinden siz değerli vatandaşlarımıza vermekteyiz. Siz değerli vatandaşlarımıza bugün Digitürk Keyif Paketleri Arasında yer alan Digitürk Belgesel Paketi hakkında sizlere detaylı bilgi vereceğiz. Hadi gelin hemen detaylı bilgiler almaya başlayalım.

Belgesel Paketi

Digiturk Belgesel Paketi Kampanya Fırsatları

Digiturk’ün muhteşem belgesel kanallarıyla, kaliteli belgesel ziyafeti sizleri bekliyor. 12 ay taahhüt Digiturk Giriş Paketi üzerine en az bir Digiturk Keyif Paketi ile başlatacağınız paketinize sadece 5 TL fark ödeyerek  HD seyir keyfi yaşayın. Digiturk HD ile kaplanlar herzamankinden daha yırtıcı her detayını gerçek gibi seyredebileceksiniz.
•  İlk 1 Ay derbisiz LİGTV hediye
•  12 Ay yetişkin paketi açık
•  Kurulum ücretsiz aktivasyon 30 TL
Digiturk üyelerine artık program,dizi kaçırmak yok! Digiturk ve ulusal kanallara kaçırdığınız popüler dizileri, filmleri ve programları TEKRAR İZLE hizmetiyle Digiturk Play’de ücretsiz seyredebilirsiniz.

digiturk-keyif-paketleri-belgesel-paketi

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk