«

»

Digitürk Keyif Paketleri – Çocuk Paketi

Digitürk Keyif Paketleri :

0212 445 55 65

Digitürk bayi olarak siz değerli vatandaşlarımıza yıllardan beri bayimiz üzerinden, telefon numaralarımız üzerinden ve internet sitemiz üzerinden hem digitürk hizmetlerimizi ve paketlerimizi, hemde lig tv hizmetlerimizi ve paketlerimiz hakkında detaylı bilgileri sizlere vermekteyiz. Siz değerli vatandaşlarımıza bugün Digitürk Keyif Paketleri arasında yer alan Digitürk Çocuk Paketi hakkında detaylı bilgiler vermek istiyoruz. Dilerseniz gelin hep beraber detaylı bilgiler almaya başlayalım.

Çocuk Paketi :

En eğlenceli, en renkli çocuk kanallarında, sadece çocuğunuza özel eğitici programlar var.

Üstelik Ayda Sadece 5 TL

Digiturk Keyif paketlerinden alabilmek için temel paket olan Giriş paketini de almanız gerekiyor. Giriş paketinin üstüne istediğiniz paketi alabilirsiniz.

Digiturk Keyif paketlerini istediğiniz gibi üyeliğinize ekleyip çıkarabilirsiniz. Herhangi bir kullanım taahhütü vermenize gerek yoktur. Aldığınız paketi üyeliğinizden çıkarmak için 1 fatura dönemini beklemeniz gerekiyor.

Digiturk platformunda yeralan HD kanalları yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilmek için Digiturk HD ya da Digiturk Plus üyeliği de almanız gerekiyor.

digiturk-keyif-paketleri-cocuk-paketi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk