«

»

Digitürk Keyif Paketleri – Sporsever Paketi

Digitürk Keyif Paketleri

Digitürk bayisi olarak siz değerli vatandaşlarımıza digitürk ve lig tv hizmetlerimizi verebilmek adına gece gündüz çalışmalarımıza devam etmekte ve sizlere hem digitürk paketleri hakkında hemde lig tv paketleri hakkında detaylı bilgileri siz değerli vatandaşlarımıza vermekteyiz. Sizlere bugün digitürk Keyif Paketleri arasında yer alan Digitürk Sporsever Paketi hakkında detaylı bilgi vermek istiyoruz. Dilerseniz gelin detaylı bilgiler vermeye başlayalım.

Sporsever Paketi

Sporu her haliyle sevenlere!En ünlü spor kanallarıyla futboldan ekstrem sporlara kadar tüm spor dalları ekranınızda! Üstelik HD kalitesiyle. Digiturk Sporsever Paketi aylık ücreti: 5 TL

Digiturk Keyif paketlerinden alabilmek için temel paket olan Giriş paketini de almanız gerekiyor. Giriş paketinin üstüne istediğiniz paketi alabilirsiniz.

Digiturk Keyif paketlerini istediğiniz gibi üyeliğinize ekleyip çıkarabilirsiniz. Herhangi bir kullanım taahhütü vermenize gerek yoktur. Aldığınız paketi üyeliğinizden çıkarmak için 1 fatura dönemini beklemeniz gerekiyor.

Digiturk platformunda yeralan HD kanalları yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilmek için Digiturk HD ya da Digiturk Plus üyeliği de almanız gerekiyor.

digiturk-keyif-paketleri-sporsever-paketi

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk