«

»

Digitürk Kurulum Hizmeti

Digitürk Kurulum Hizmeti :

Digitürk olarak siz değerli müşterilerimiz için birbirnden güzel hizmetleri bayilerimiz üzerinden ve sizler için oluşturduğumuz çeşitli yollar ile sizlere birbirinden güzel onlarca hizmet vermekteyiz.

Bayilerimize gelerek digitürk paket ve kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz gibi , bu bilgilere dayalı olarak paket ve kampanyalarımızın satışını da bayilerimiz üzerinden yapmaktayız.

Bayilerimize gelerek veya telefon numaralarımız dan bizlere ulaşarak sizlerin hizmetine sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz olan abonelik hizmeti , kurulum hizmeti , lig tv satış hizmeti ve teknik destek hizmetini hem bayilerimize gelerek, hem sitemiz üzerinden hemde telefon  numaralarımız üzerinden sizler için vermiş olduğumuz hizmetler den faydalanabileceksiniz. Sizler için bugün kurulum hizmetlerimizden bahsetmek istiyoruz.

Kurulum Hizmeti :

Digitürke abone olduktan sonra sizler için kurulum hizmetlerimizi de ücretsiz olarak yapmaktayız. Kurulum hizmetlerimiz dahilinde Dış kurulum yani çanağınızın kurulumunu, İç kurulum ise uydunuzun kurulumunu siz değerli müşterilerimiz için yapmaktayız. Bugün etrafımızda kurulumcuyum diye dolaşan birsürü işi bilmeyen insanların olduğunun hepimiz farkındayız. Sırf bu yüzden uydunuz veya çanağınızın bozulduğunun da farkındayız. Bunu önüne geçmek bu hizmetimizi faaliyete geçirmiş bulunmaktayız.
Üstelik uydu ve çanağınızı da bizler ücresiz olarak sizlere verip ve yine ücretsiz olarak kurulumunu yapmaktayız.

digiturk-kurulum-hizmeti

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk