«

»

Digitürk Lig TV Paketleri Kampanyası

Digitürk Lig TV Paketleri Kampanyası hakkında detaylı bilgilerin tamamını yazımızın içerisinde bulabilecek ve bu şekilde abonelik işlemlerinizi hemen başlatabileceksiniz.

lig-tv-paketleri-kampanyasi

Digitürk hizmetlerden yararlanmak isteyen tüm arkadaşlarımızda artık en iyi kampanyalara göz atabilir ve abonelik işlemlerinizi de böylelikle başlatabilecekler. Digitürk kampanyalarından yararlanan tüm arkadaşlarımızda artık sorunsuz hizmetlerden yararlanabilecek ve bu şekilde aynı gün hizmet garantisi ile çalışmalara devam edebileceksiniz. Digitürk kampanyaları arasında yer alan Digitürk Lig TV Paketleri Kampanyası ile çalışmalara devam edebilecek ve bu şekilde hizmetlerden yararlanabileceksiniz. Dilerseniz gelin hep beraber Digitürk Lig TV Paketleri Kampanyası hakkında detaylı bilgileri alalım ve hizmetlerden yararlanmaya hemen başlayabileceksiniz.

Digitürk Lig TV Paketleri Kampanyası kapsamında sizlerde giriş paketi + süper lig paketi, şampiyonlar paketi, taraftar paketlerinden bir tanesini alabilecek ve abonelik işlemlerini öyle başlatabileceksiniz. Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımız direk 1 ay sporextra paketi, 1 ay yetişkin paketi ve 1 ay mobil lig tv paketlerini ücretsiz olarak alabileceksiniz. Kampanya kapsamında sizlere verilen Sporextra paketi ile sizlerde İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Brezilya Ligi, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, Formula 1, ATP Masters 1000, Wimbledon Tenis Turnuvasını izlemeye hemen başlayabileceksiniz. Kampanyadan yararlanmak istiyorsanız eğer 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 ay taahhütün ilk 3 ayında %50 indirimle izleyebileceksiniz.

kampanya-fiyat-tablosu

Kampanyadan yararlanan tüm arkadaşlarımızda artık ücretsiz aynı gün kurulum hizmetinden yararlanabileceksiniz. Kampanya kapsamında çanak ve uydu ekipmanlarınızda sizlere ücretsiz olarak verilecektir. Kurulum sırasında sadece Aktivasyon ücreti 30 TL ödeyeceksiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk