«

»

Digitürk Lig Tv Paketleri – Süper Lig Paketi

Digitürk Lig Tv Paketleri :

Digitürk bayisi olarak siz değerli vatandaşlarımıza digitürk ve lig tv hizmetlerimizi güvenilir bir şekilde verebilmek adına gece gündüz çalışmalarımıza devam etmekte ve sizlerin hem digitürk abonelik işlemlerinizi hemde lig tv abonelik işlemlerinizi başlatmaktayız. Digitürk bayisi olarak siz değerli vatandaşlarımıza bugün Lig Tv Paketleri arasında yer alan Lig Tv Süper Lig Paketi hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Dilerseniz gelin biran önce detaylı bilgiler vermeye başlayalım.

Digitürk Süper Lig Paketi

Digitürk süper lig paketi aboneliği isteyen arkadaşlarımız öncelikle 12 ay kullanım taahhütü vermeleri gerekmektedir. Verdikleri bu 12 ay için paket fiyatı olan 60 TL’yi ödemeleri gerekmektedir. Sizlerde eğer süper lig zirve mücadelesinde takımları yanlız bırakmak istemiyorsanız eğer direk bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

super-lig-paketi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk