«

»

Digitürk Limitsiz İnternet + Sporextra Kampanyası

Digitürk Limitsiz İnternet + Sporextra Kampanyası hakkında detaylı bilgilerin tamamını direk yazımızın içerisinde bulabilecek ve bu şekilde hizmetlerden yararlanmaya başlayabileceksiniz.

limitsiz-internet-sporextra-kampanyasi

Digitürk kampanyaları sayesinde sizlerde sorunsuz olarak hem spor yayınlarını, hemde sınırsız interneti çok uygun fiyatlara alabilecek ve bu şekilde hizmetlerden yararlanabileceksiniz. Digitürk ve Lig TV hizmetlerinden yararlanmanız için Digitürk, hersene olduğu gibi bu senede eşsiz Digitürk kampanyalarını hizmete sokmuş bulunmaktadır. Sizlerde bu kampanyalardan yararlanmak için sitemize başvurabilir ve bu şekilde ailemizin birer parçası olarak yaşantınıza göz atabilirsiniz. Digitürk aboneliğinizi başlatmak için kampanya arıyorsanız eğer sizlerde direk Digitürk kampanyaları arasında yer alan Digitürk Limitsiz İnternet + Sporextra Kampanyasını alabilir ve bu şekilde eşsiz yayınları izlemeye başlayabilirsiniz.

Digitürk Limitsiz İnternet + Sporextra Kampanyasına abone olan arkadaşlarımız giriş paketi + sporextra paketi kanallarının yanı sıra limitsiz internet hizmetinden de yararlanmaya hemen başlayabileceksiniz. Kampanyadan yararlanmak isteyen arkadaşlarımız öncelikle hem Digitürk’e, hemde internete 24 aylık kullanım taahhütü vermeleri gerekmektedir. Verdiğiniz bu 24 ay boyunca aylık sadece 59,99 TL ödeyerek eşsiz yayınları izlemeye hemen başlayabileceksiniz. Kampanyua kapsamında artık sizlerde evinizde İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Türkiye Basketbol Süper Ligi, Turkish Airlines Euroleague, Formula 1, ATP Masters 1000 yayınlarını günün 24 saati aralıksız ileyebileceksiniz. Kampanya kapsamında artık sizlerde Yerli yabancı dizileri, 1000’den fazla filmi ve çok daha fazlasını TV’de, webde, cepte ve tablette izleyebileceksiniz.

Digitürk Limitsiz İnternet + Sporextra Kampanyası abonelik işlemlerini başlatan arkadaşlarımızın öncelikle ücretsiz olarak kurulumları yapılacaktır. Abonelik sırasında çanak ve uydu ekipmanlarınızda sizlere ücretsiz olarak verilecektir. Kurulumdan sonraki 2 iş günü içerisinde de internet aboneliğiniz aktif hale getirilecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk