«

»

Digiturk Malefiz’in Galasını Gerçekleştirdi

Digitürk ile siz değerli arkadaşlarımızda artık diledikleri gibi en güzel filmlerin galalarını ilk izleyen ve filmin fragmanını izleyen siz olacaksınız.

Malefiz-galasi-digiturk

Digitürk ile siz değerli arkadaşlarımızda artık diledikleri gibi en güzel filmlerin galalarını ilk izleyen ve filmin fragmanını izleyen siz olacaksınız. Aynı zamanda filmlerde oynayan oyuncularla yapılan sohbetler ve oyuncuların düşüncelerini de yine ilk siz duyacaksınız. Digitürk bu hizmetler sayesinde birçok kişinin severek izlediği film galalarını karşınıza çıkartmaktadır. Digitürk bu kapsamda Angelina Jolie’nin başrolünde oynadığı merakla beklenen Disney’den Malefiz’in galasını gerçekleştirdi. Bu galayı tüm Digitürk aboneleri canlı olarak izledi.

Dilerseniz gelin hep beraber Malefiz filminin konusu hakkında da bilgileri kısaca öğrenelim. Barışçıl bir orman krallığında büyüdüğü için huzurlu bir hayata sahip olan Malefiz, görkemli siyah kanatlara sahip güzel, saf ve genç bir kadındır. Ancak topraklarının koruyucusu olan Malefiz’in iyi kalpliliği bir gün insanlardan oluşan istilacı bir ordu gelip, topraklarının düzeni tehdit edene kadar devam eder. Filmin geri kalan kısmını Digitürk çocuk kanllarında izleyebileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk