«

»

Digitürk Online Abonelik İşlemleri

Digitürk Online Abonelik İşlemleri :

Digitürk siz değerli müşterlerimiz için birbirin den güzel paket ve kampanyalarımız hakkın da sizlere daha önceki yazılarımızda detaylı olarak bilgi vermiştik. Sizler için bayilerimizi hizmete sunduk . Çünkü bayilerimiz sizlerin abonelik işlemlerinizi, kurulum işlemlerinizi, lig tv satışını ve teknik destek hizmetini sizlere  vermektedir. Ayrıca bayilerimiz kendilerine özgü kurmuş olduğu internet siteleri üzerinden de siz değerli müşterilerimiz için online abonelik hizmetini sizlerin beğenisine sunmuş bulunmaktadır. Biz biliyoruz ki hayat koşulları, çalışma şartkarı, ulaşım sorunları gibi nedenler den dolayı abonelik yapmak isteyen ama bi türlü bu nedenlerden dolyı yapamayan müşterilerimiz için görmüş olduğunuz online abonelik işlemlerini devreye sokmuş bulunmaktayız.

Online işlemlerinizi sitemize girerek kolayca yapabileceksiniz. Sizlerin karşısına online hizmet olarak şu bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir.

Online Abonelik :

Sitemize girerek bizlere adınızı,  soyadınızı ve telefon numalarınızı göndererek bizlere abone olm isteğinizi belirtebilirsiniz. Bizde uzman çalışan personellerimiz sayesinde sizlere hemen geri dönüş yapmaktayız. Geri dönüş yaptığımızda istediğiniz tüm paket ve kampanyalar hakkında bilgi alarak abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Ayrıca direk birazdan belirteceğimiz telefon numaralarımızdan bizleri arayarak da abonelik işlemlerinizi sağlıklı bir şekilde başlatmış olmaktasınız.

Telefon Numaralarımız :

0212 445 55 65

0538 695 73 73

digiturk-online-abonelik-işlemleri

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk