«

»

Digitürk Online İşlemleri

Digitürk Online İşlemleri:

Digitürk siz değerli müşterilerimize yine birbirinden güzel hizmetlerle sizlerin karşısına çıkmaktadır. Bu hizmetlerimizin başında da sizlerin hizmetine sunmuş olduğumuz online hizmetimiz sizlerden gelen büyük ilgi için sizlere armağanımız biteliği taşımaktadır. Online abonelik işlemlerinde bayilerimize gelmenize gerek kalmadan digitürk sitemiz üzerinden diigtürke online abone olma imkanını siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunuyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde abonelerimiz 1 iken 5 oldu ve daha fazla kesime hitap etmeye başladık. Bu da gösteriyor ki biz faydalı bir hizmet yapmışız ve siz değerli vatandaşlarımıza bir şeyler katabilmişiz. Biz bu yaptığımız hizmetler ve sizlerden gelen tebrik mesajları sayesinde işimize daha da asılıyoruz vede belli ettiriyoruz.

Online İşlemlerin Yararları:

Online işlemlerimiz de bayilere gitmeye gerek kalmıyor ve oturduğunuz yerden digitürk abonesi olma imkanınız oluyor. Herhangi bir maliyetinin de olmaması bu hizmeti cazip bir hale getirmektedir. Ayrıca online işlemleri sayesinde paketlerden de faydalanabilecek ve isterseniz kampanyalarımızdan da  faydalanabilecek’siniz.

Telefon Numaramız: 

0212 445 55 65  numara üzerinden de abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

digiturk-online-hizmetler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk