«

»

Digitürk Paket Kampanyaları

Digitürk Paket Kampanyaları :

Digitürk siz değerli müşterilerimiz için yine zamanını boşa harcamıyor ve sizler için elinden gelen tüm cabayı ve gayreti siz değerli müşterilerimiz için veriyor. Sizler için kurulup, faaliyete geçmiş olduğumuz günden bu yana onlarca paket ve kampanyalarımızı siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunuyoruz. Bu paket ve kampanyaları faaliyete geçirmekteki amacımız ; siz değerli müşterilerimizin televizyon izleme keyfini en üst kaliteye cıkarmak ve dünya standartlarına uygun film ve dizileri oturduğunuz yerden kolaylıkla izlemenizdir.

Digitürk yetkili bayi sitesi olarak siz değerli müşterilerimiz için bugün Digitürk paket kampanyalarımız hakkında siz değerli müşterilerimize anlatmak istiyoruz. Hadi öyleyse paket kampanyalarımız hakkında kapsamlı olarak bilgi almaya başlayalım.

Paket Kampanyaları :

Digitürk siz değerli müşterilerimiz için birbirinden güzel paket ve kampanyaları hizmete sunmuş olduğunu belirtmiştir. Sizler için sunmuş olduğumuz paket kampanyalarımızı aşağıda belirtmiş bulunmaktayız.

Belgesel paketi kampanyası

Çocuk paketi kampanyası

Sporsever paketi kampanyası

Müzik ve eğlence paketi kampanyası

Haber ve dünya paketi kampanyası

Giriş paketi kampanyası

Film Paketi kampanyası

Dizi paketi kampanyası

Film + Dizi paketi kampanyası

Süper lig Paketi kampanyası

Engelli paketi kampanyası

Evlilik paketi kampanyası

Yanoda paketi kampanyası

Digitürk play

Müşteri Hizmet Telefon Numaralarımız :

0212 445 55 65

0538 695 73 73

digiturk-paket-kampanyaları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk