«

»

Digitürk Paket Ve İçerikleri

digitürk te şimdi onlarca paketin içinde yuzlerce kanal bulunmaktadır. bu kanallar 24 saat yayın yapmakla beraber siz değerli müşterilerine hd kalitesinde ve hd plus keyfini yaşatmaya devam ediyor ve etmeyede devam edecektir. digitürkte şimdi film izlemek isteyen,müzik dinlemek isteyen,mac izlemek isteyen vb. bütün kanalları izleyebileceksiniz. üstelik sudan ucuz diye tabir ettiğimiz fiyatlarla. digitürkte şu paketler bulunmaktadır.

giriş paketini digitürke abone olduğunuz andan itibaren almak zorunda olduğunuz bir pakettir. baketin içerisinde istediğiniz her türlü kanal bulunmaktadır.keyif paketinin içerisinde yine onlarca paketin içerisinde yuzlerce kanallar bulunmaktadır. bu kanallar 24 saat yayın vermektedir.platin paketlerde fil izlemek isteyen vatandaşlarımız için dizi ve film paketi diye 2 adat paket bulunmaktadır. bu paketler sizleri film dünyasında izlemek istediğiniz bütün filmleri izlemenize yardımcı olacaktır.lig tv paketinde maclaa doyacaksınız. nasıl mı? hemen anlatalım. süper lig maclarını ve daha bir sürü macları ayda cok az fiyatlarla sahip olabileceksiniz. ek paketlerde ise yetişkinler için onlarca erotik kanal bulabileceksiniz. üstelik şifreleme de yapabileceğinizden sizden başka kimsenin izlemesine izin vermemiş olacaksnız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk