«

»

Digitürk Play Paketi

Digitürk Play Paketi:

Digitürk play ile artık yurt dışında yaşayan bütün izleyicilerimiz türkiyede yayında olan bütün filmleri dizileri ve programları izleyebilecekler. isterseniz yayını durdurabilir. istersenizde hem ileri hemde geri sarabilirsiniz. digitürk play ile artık yayın akışınızı ve ne izlemek istediğinizi kendiniz belirleyeceksiniz.  digitürkünüzü artık internet üzerinden izleyeceğiniz için isterseniz ıp kurunuzu modeme ve televizyona bağlayıp internet üzerinden kolay bir şekilde bu paket içerisinde ki kanllardan faydalanabileceksiniz.

digitürk play ile artık saatleri sorun etmeyteceksiniz. istediğiniz zaman istediğiniz yerde izlemek istediğiniz filmleri acabilir ve dilediğinizce izleyebileceksiniz.  bu yayınların canlı olduğunu hatırlaatalım. ite canlı olarak yayınlanan programları bile artık dilediğiniz gibi dondurup istediğiniz gibi izleyebileceksiniz. bu kutu kaydetme özelliği ile de artık maclarınız veya filmlerinizi kacırmak gibi bir derdiniz olmayacağı gibi artık dilediğiniz filmi de izleyebileceksiniz. bunları istediğiniz her yerde izleyebileceksiniz. sadece evle sınırlı kalmayacaktır. android tabletlerinizden veya iphone telefonlarınızdan bu yayınları dilediğiniz her yerde izleyebileceksiniz.  hepinizi hemen internetinizin başına gecmesini istiyoruz ve hemen digitürkün yayın akışını takip etmenizi öneriyoruz.

Digiturk-play-paketi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Beylikduzu Digiturk